Генпрокуратура оскаржила вирок суду щодо Крисіна

Дата публікації
Генпрокуратура оскаржила вирок суду щодо Крисіна

Лівий Берег

У відомстві вважають, що вирок не відповідає фактичним обставинам, а також тяжкості кримінального злочину.

Генпрокуратура подала апеляцію на вирок суду щодо умовного терміну для Юрія Крисіна, причетного до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія під час Майдану, повідомляється на сайті відомства.

У прокуратурі вважають, що вирок містить неправильне застосування кримінального закону, не відповідає фактичним обставинам кримінального провадження, а також тяжкості злочину.

"Враховуючи, що призначене покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, на підставі якого Крисіна звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, не відповідає загальним засадам, принципам законності, справедливості, обґрунтованості та індивідуалізації покарання та не є достатнім та необхідним для виправлення особи та попередження нових злочинів, Генпрокуратурою внесено апеляційну скаргу на вказаний вище вирок суду з підстав неправильного застосування закону України про кримінальну відповідальність, невідповідності висновків суду першої інстанції фактичним обставинам кримінального провадження та невідповідності призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого внаслідок м’якості", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 22 грудня Шевченківський районний суд столиці виніс вирок у справі про вбивство журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія. Обвинуваченого Юрія Крисіна визнали винним, засудили до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки та відпустили. Що викликало резонанс серед людей, які вийшли на Майдан на акцію протесту.

У центрі Києва відбувся протест проти вироку убивці журналіста В'ячеслава Веремія

У центрі Києва відбувся протест проти вироку убивці журналіста В'ячеслава Веремія

Наступна публікація