Генпрокуратура візьметься за Винничука через порнографію

Дата публікації
Перегляди
2794
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Генпрокуратура візьметься за Винничука через порнографію

Винничук каже, що у нього немає порнографічних творів / Фото: УНІАН

Народний депутат Леонід Грач звернувся до Генпрокуратури з обвинуваченнями Юрія Винничука у поширенні порнографії і закликів до насилля.

Генпрокуратура зреагувала на звернення народного депутата Леоніда Грача, у якому він звинувачує львівського письменника Юрія Винничука у поширенні порнографії та закликів до насильницьких дій у своїх творах.

Про це Gazeta.ua повідомив керівник Інституту політичних, соціологічних і маркетингових досліджень Володимир Бондаренко.

"Ваше звернення щодо законності дій Винничука Ю. П. по розповсюдженню творів, що негативно впливають на свідомість молоді та з інших питань, яке надійшло від народного депутата Грача Л. І., Генеральною прокуратурою України розглянуто", - йдеться у копії відповіді з Генпрокуратури, яку надав Бондаренко.

У Генпрокураурі повідомили, що перевірити наведені у зверненні доводи будуть прокурор Львівської області та Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі.

Володимир Бондаренко не вважає звернення до Генпрокуратури посяганням на свободу творчості.

"Ми цінуємо справді високохудожні твори Винничука, його діяльність по популяризації Львова, публікації легенд цього давнього міста. Але поширення порнографії і розпалювання ворожнечі між людьми та насилля має переслідуватися за законом", - зазначає політолог.

Сам Юрій Винничук вважає, що у нього нема ніяких порнографічних творів, а вживання нецензурних і лайливих слів у літературі допускається.

"Вірш "Так ніхто не кохав" та інші подібні твори — це мої юнацькі еротичні вірші, - зазначив письменник. - На "Ночі еротичної поезії" у Львові й Києві багато хто читав такого типу речі. Я не вбачаю у них порнографії, адже є визначення, що таке порнографія", - каже Винничук.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2794
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація