Герман не побачила утисків на Майдані

Дата публікації
Перегляди
1473
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Герман не побачила утисків на Майдані

Герман побувала на Майдані / Фото: Прес-служба президента України

Міліція повинна пильнувати порядок, щоб не пролилася кров.

Радник президента Ганна Герман запевнила, що на Майдані немає утисків людей, які у вівторок, 22 листопада, святкують День Свободи.

Так вона прокоментувала думку експертів про те, що на Майдані чиняться утиски, схожі на ті, які були у Білорусі.

"Я не бачу там якихось утисків. На щастя. Я щойно була на Майдані. Перед програмою їздила подивитися. Там стояла одна група людей, які за Тимошенко, інша група людей, які проти Тимошенко, і стояла міліція, яка, безперечно, мусить пильнувати, щоб між цими людьми не сталося зіткнень", - запевнила радник президента.

Герман зазначила, що міліція повинна пильнувати порядок, адже в країні мусить бути лад. За її словами, треба робити все, аби не пролилася кров і щоб не було якихось непорозумінь між людьми.

Також Герман заявила, що досвід Помаранчевої революції є позитивним і президент Віктор Янукович за цей досвід може сказати спасибі часу і історії.

Вона нагадала, що президент привітав українців із Днем Свободи. "Я думаю, що ті люди, які стояли біля Майдану, не на сцені, щиро вірили, що їхні мрії збудуться. І вони отримали досвід, який дає їм право і буде їм ціле життя давати право казати: так, я міг впливати на ситуацію в Україні", - зазначила радниця.

Вона запевнила, що це є добрий досвід і він має поширитися на всю Україну. "Щоб і на Донбасі, і в Криму, і в Полтаві, і у Львові прості люди мали можливість впливати на політичні події, на велику політику в Україні. Я вірю, що так буде", - підкреслила вона.

Читайте також:

"Помаранчеві" штурмували Майдан

Янукович по-своєму святкуватиме річницю Майдану

День свободи: шлях від пафосних гулянь до повного забуття

Активістів з Майдану проганяють потоками сміття

Наступна публікація