На Рівненщині замовчують аварію на хімічному гіганті

На Рівненщині замовчують аварію на хімічному гіганті

В МНС запевняють, що не виїжджали гасити полум'я на "Рівнеазот"

Працівники "Рівнеазота" повідомили про пожежу в одному з цехів виробництва аміаку.

У ніч на понеділок, 21 листопада, в цехові з виробництва аміаку на підприємстві ВАТ "Рівнеазот" сталася аварія, яку намагаються приховати керівництво підприємства та місцева влада.

Про це заявила Рівненська обласна організація Української народної партії.

"Як повідомили працівники ВАТ "Рівнеазот", в ніч з неділі на понеділок  на третьому агрегаті в одному з цехів виробництва аміаку стався перегрів, пожежа та викид полум'я. Агрегат, а їх є всього три, отримав серйозні пошкодження. Після аварії вже пройшов певний час, проте ані прес-служба "Рівнеазоту", а ні місцевий підрозділ МНС, а ні районна влада не повідомили про цю аварійну ситуацію", - йдеться в поширеній з цього приводу заяві УНП.

В обласному управлінні МНС запевняють, що нічого не приховують від громадськості.

"За цим об'єктом закріплений цілий зведений загін державної пожежної охорони. У випадку небезпеки наші підрозділи були б на підприємстві за лічені хвилини. Однак, ми не отримували жодних повідомлень з "Рівнеазоту" про таку надзвичайну ситауцію. Підрозділи МНС не виїжджали у ніч на понеділок на це підприємство", - запевнив інспектор з обласного МНС Дмитро Мельник.

На підприємстві "Рівнеазот" не коментують інформацію про можливу аварію.

Як відомо, аміак – це безбарвний газ із різким задушливим запахом. Він набагато легший за повітря. Добре розчиняється у воді. Використовується для виробництва азотних добрив, вибухових речовин та азотної кислоти.

Читайте також:

Дайвери витягли з Дніпра тонну сміття

Чверть українців можуть постраждати від екологічного лиха

На дні Чорного моря знайшли півтисячі бочок з хімічною зброєю

Опубліковано список українських підприємств-катастроф

Повʼязані теми:

Наступна публікація