Глава Міноборони України озвучив чисельність російських військ у Криму

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Глава Міноборони України озвучив чисельність російських військ у Криму

У Криму перебувають 16 тис. військових Росії - Міноборони України

На півострові зараз знаходяться 16 тис. представників армії РФ.

У Криму російські військовослужбовці заблокували більшу частину військових частин Збройних Сил України. Про це заявив в.о. міністра оборони Ігор Тенюх.

"В принципі, зараз заблокована більша частина військових частин на Кримському півострові", - сказав Тенюх.

За його словами, основною метою таких дій російської сторони є спроба спровокувати українських військовослужбовців, щоб вони "піддалися цій провокації , і тоді вже давно спланована операція, яка планувалася не один рік, вступила в силу".

При цьому Тенюх в якості аналогії нагадав про події в Грузії в серпні 2008 року: "Ви всі пам'ятаєте той варіант , який був спровокований РФ".

При цьому в.о.міністра заявив, що на території України в даний час знаходиться близько 16 тис. російських військовослужбовців.

"Близько 5,5 тис. військ спецпризначення передислоковані з Російської Федерації на територію України. За рахунок цього чисельність російських військових збільшена до 16 тисяч", - заявив він.

В.о. міністра оборони підкреслив, що таким збільшенням кількості військових на території України ЧФ РФ грубо порушує чинні угоди між країнами, що стосуються базування флоту в Криму.

Раніше повідомлялося, що біля сухопутних кордонів України почалось скупчення російських військових.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація