Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гриценка викликали на допит до СБУ

Гриценка викликали на допит до СБУ

Погляди політика і спецслужбовців на причини повістки не збігаються.

Кандидата в президенти та лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка запросили до СБУ як свідка у зв'язку з оприлюдненням ним інформації щодо обставин російської окупації Донбасу та анексії Криму.

Про це повідомляє у суботу ввечері прес-служба СБУ.

"Виклик пов’язаний з оприлюдненням ним в одному з телевізійних ефірів інформації щодо обставин російської окупації Донбасу та анексії Криму", - зазначили у спецслужбі.

Там додали, що свідчення громадян про відомі їм факти розгортання гібридної агресії РФ "є патріотичною громадянською позицією".

У СБУ також заявили, що "з подивом" ознайомилися із сьогоднішньою заявою Гриценка. Раніше щодо причини допиту політик порадив спитати у Петра Порошенка: "Він краще знає, чому мене туди викликають".

Водночас, за словами спецслужбовців, ще на початку тижня людина, яка, назвавши своє прізвище, заявила про юридичне представлення його інтересів, узгодила зручний для Гриценка час візиту до Служби та з’ясувала причини та підстави для запрошення.

Слідчі СБ України дійсно запросили громадянина України Анатолія Гриценка на допит у якості свідка 15 січня поточного...

Опубліковано Служба безпеки України Субота, 12 січня 2019 р.

Нагадаємо, 28 листопада в Одесі близько 30 людей у масках напали на лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка та його однопартійців. Внаслідок бійки найбільше постраждали троє членів "Громадянської позиції". У них струс мозку і розсічені обличчя, їм надають допомогу лікарі. Сам політик не постраждав.

Гриценко зазначив, що організатора і більшість виконавців нападу вже встановлено, а замовника і не варто шукати, звернувши увагу на те, що інцидент стався в Одесі, де президентом України запроваджено воєнний стан. Через пару днів Національна поліція України упізнала та затримала п'ятьох учасників нападу.

Гриценко заявив, що напади на нього організували керівник особистої охорони Порошенка та заступник голови СБУ.

Відео Партія "Громадянська позиція" висунула Анатолія Гриценка кандидатом у президенти

Це підтримали і на форумі демократичних сил у Києві. Там Анатолій Гриценко заявив, що для виконання своїх передвиборних зобов'язань йому вистачить одного президентського терміну. 

Партія "Громадянська позиція" висунула Анатолія Гриценка кандидатом у президенти

Залиште свій коментар

Вибір редакції