Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Грип в Україні: померла ще одна людина

Багато хворих на грип - це діти.

В Україні від грипу загинула ще одна людина. Про це повідомляється на сайті МОЗ.

"Протягом 52-го тижня минулого року на грип та ГРВІ захворіли 191 тис. 41 особа. Зафіксовано летальний результат унаслідок грипу. Досліджено 230 зразків матеріалів від пацієнтів з підозрою на грип, у 81 випадку визначено РНК вірусів грипу типу А", - йдеться у повідомленні.

Міністерство зазначає, що епідемії грипу в країні наразі немає, але в 5 областях - Хмельницькій, Житомирській, Київській, Сумській та Одеській - перевищено епідемічні пороги.

"Із загальної кількості хворих 61,7% - діти віком до 17 років. Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності серед дорослих та дітей до 17 років зменшився на 3,5% і 16% відповідно. В Україні спостерігається низька інтенсивність епідемічної активності грипу та ГРВІ та регіональне географічне поширення ", - додали в МОЗ.

Нагадаємо, в грудні 208 року у Харківській області підтвердили ще одну смерть від грипу. Померлій дівчинці було 11 днів.

ВідеоШоста жертва грипу: на Харківщині померла семимісячна дівчинка

На Харківщині від грипу померло немовля. Семимісячна дівчинка захворіла ще на початку грудня, утім її батьки до лікарів не зверталися. За кілька днів стан дитини різко погіршився, вона померла. В лабораторному центрі підтвердили: в неї був вірус грипу. 

Шоста жертва грипу: на Харківщині померла семимісячна дівчинка

Залиште свій коментар

Вибір редакції