Грізна міліційна "Кобра" навчала водіїв ввічливості на дорогах

Дата публікації
Перегляди
3306
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Грізна міліційна "Кобра" навчала водіїв ввічливості на дорогах

Спецпідрозділ навчав водіїв правил дорожнього руху

Дрібніших порушників інспектори просто попереджали, а у декого відбирали авто.

Співробітники спецпідрозділу ДАІ "Кобра" взялися за просвітництво водіїв, повідомляє ТСН.

Вони навчали кермувальників пропускати пішоходів на переходах, правильно проїжджати перехрестя і не зупинятися на смугах руху для громадського транспорту.

Одні водії зауваження сприймають позитивно, інші огризаються.

Так, старший інспектор зупинив німецьке авто з польськими номерами і з українськими "шашечками" таксі, за кермом якого був грузин.

Немзар зупинився, але здати назад вже не зміг - авто просто не завелося. На закономірне зауваження інспектора про несправний стан автівки, у якій перевозять пасажирів, Немзар виправдовувався тим, що не встиг заправитися.

Читайте: За українськими водіями спостерігатиме нова потужна відеосистема ДАІ

Хоч би як там не було, після перевірки документів правоохоронці все одно не пускають Немзара їхати далі, оскільки він не є власником цього авто, а отже, не має права на керування.

Дрібніших порушників інспектори просто попереджають. Наприклад, про штраф за зупинку на смузі для громадського транспорту, який нещодавно зріс майже до семиста гривень.

Відеостеження за ловлею дрібних порушників правил дорожнього руху, яке б мало стати легким сюжетом, показало, що на самому-то разі "дрібних" порушень не буває.

Так, одна 55-річна жінка переходила дорогу по "зебрі", а інша її не пропустила. Медики, які приїхали буквально за кілька хвилин, вже нічого вдіяти не змогли.

Грізна міліційна "Кобра" взялася за просвітництво

Грізна міліційна "Кобра" взялася за просвітництво

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3306
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація