Хасиди заблокували українсько-білоруський кордон: що відбувається на КПП

Хасиди заблокували українсько-білоруський кордон: що відбувається на КПП

Паломники перебувають у нейтральній зоні.

Хасиди-паломники заблокували пункт-пропуску "Нові Яриловичі" на кордоні із Білоруссю. КПП довелося закрити.

Що зараз відбувається на українсько-білоруському кордоні, розповідає кореспондентка ТСН Наталія Нагорна.

Паломники перебувають у нейтральній зоні. Якщо вчора йшлося про 700 осіб, то зараз там близько тисячі хасидів. Вони заблокували дорогу, а тому через пункт пропуску не можуть проїжджати фури. Щоправда, водії кажуть, коли є змога прочистити дорогу, то автомобіль їде. Водії не знають, скільки їм ще доведеться стояти на кордоні. 

Один із паломників намагався незаконно перейти кордон, аби потрапити до Умані. Прикордонники його зловили і заявили, що протягом наступних п'яти років він не зможе заїхати до України. 

Відео Хасиди на кордоні: чи планують паломники покидати пункт пропуску та що кажуть прикордонники

Пустити хасидів-паломників тільки на період святкувань із дотриманням усіх карантинних норм закликає ізраїльська влада українського президента. Йдеться про тисячі юдеїв, які заблокували пункт пропуску "Нові Яриловичі" на кордоні із Білоруссю. Їх так багато, що КПП довелося закрити. Чи планують прибулі покидати пункт пропуску, що кажуть прикордонники – у прямому включенні.

Хасиди на кордоні: чи планують паломники покидати пункт пропуску та що кажуть прикордонники

Як повідомлялося, міністр внутрішніх справ Ізраїлю Ар'є Дері просить президента України Володимира Зеленського пропустити до країни хасидів-паломників, які застрягли на українсько-білоруському кордоні. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів