Художник із Донецька створив видовищний мурал на честь героїв Крут

По всій країні відбудуться пам'ятні заходи.

Пам'ять героїв Крут вшановують сьогодні в Україні. 98 років минуло від історичного бою під Крутами, коли триста студентів ціною власного життя зупинили наступ більшовиків на Київ, йдеться у ТСН.12:00.

Вранці подвиг героїв Крут вшанували керівники держави. Вони поклали квіти до Пам'ятного Хреста на Аскольдовій могилі. У Крутах - на місці бою - також відбувається мітинг-реквієм. А надвечір на пам'ять про бій під Крутами у столиці відбудеться смолоскипна хода. Подібні дійства пройдуть також у Львові, Харкові, Одесі та Запоріжжі.

Мурал пам'яті героїв Крут з'явився у Харкові. Графіті п'ять на сім метрів вкрило фасад колишньої харківської мукомельної фабрики у центрі міста. Ініціатива створення муралу належить бійцям батальйонів "Азов" та "Східний корпус". Над панно працювали майже дві доби троє майстрів графіті. Автор ідеї - художник з Донецька. Ім'я своє він не називає - адже боїться за родичів, що живуть на окупованій території України.

Раніше на YouTube-каналі президента України Петра Порошенка з'явилося відео, присвячене легендарному бою під Крутами. На відео - стилізовані вояки минулого і воїни сучасності, які захищають неньку-Україну.

Пам'ять Героїв Крут вшановують сьогодні в Україні

98 років минуло від історичного бою під Крутами, коли триста студентів ціною власного життя зупинили наступ більшовиків на Київ. Вранці подвиг героїв Крут вшанував президент. Порошенко поклав квіти до Пам’ятного Хреста на Аскольдовій могилі. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: