Іменини 20 липня: яке ім'я дати дитині, і у кого День ангела

Іменини 20 липня: яке ім'я дати дитині, і у кого День ангела

Фото: pixabay.com

День ангела (іменини) сьогодні, 20 липня, святкують: Маргарита, В'ячеслав, Анастасія, Герман, Євдокія, Никон, Сергій і Фома.

День, в який церковно святкується пам'ять святого, ім'я якого носить людина, називається іменинами, або Днем Ангела. Здавна небесних покровителів іноді називали Ангелами їхніх земних тезок.

День ангела (іменини) сьогодні, 20 липня, святкують: Маргарита, В'ячеслав, Анастасія, Герман, Євдокія, Никон, Сергій і Фома.

Чоловічі іменини:

В'ячеслав

В'ячеслав - це чоловіче ім'я слов'янського (давньоруського) походження. Значення імені В'ячеслав - "більш славний".

У дитинстві В'ячеслав добре навчається, обожнює конструктори і має тягу до порядку. Дорослому В'ячеславу характерні консерватизм, доброта і деяка простота. Він імпульсивний, наділений певними лідерськими задатками, обирає професію, де треба працювати руками. 

Сім'я не особливо хвилює В'ячеслава. Чоловік з його характером важко витримує момент притирання, а це веде до частого розриву відносин.

Негативні риси -  схильність до самозамилування і гордині. 

Герман

Походження імені Герман - від латинського імені Germanus. У перекладі з латині воно означає "єдиноутробний", "близький" і "рідний". Ще одним значенням імені Герман вважалося - "істинний" і "справжній".

Герман має досить складний характер, що не позбавляє його вміння домагатися своїх цілей і деяких позитивних рис. Негативні риси - запальність, упертість і відсутність моральних принципів. Герману важливо отримання результату, а ціна питання його не сильно цікавить.

Герман справжній борець, він завжди викладає всі сили заради перемоги. Він сміливий, вольовий і цілеспрямований, чудово розуміє психологію людей і успішно цим користується.

У сімейних відносинах Герман обов'язково займає місце лідера. 

Негативна риса - безпринципність в досягненні мети.

Никон

Никон із грецької "переможець".

У дитинстві Никон - вразливий, емоційний, злегка скута дитина, добре ладить із однолітками. Він володіє феноменальною пам'яттю, легко запам'ятовує прочитане. У школі вчиться добре.

З роками Никон змінюється. Він стає впертою і складною людиною. Будь-який тиск ззовні Никон сприймає як посягання на його особисту свободу.

Никон життєрадісний, любить веселитися, він не довіряє, тому близьких друзів у нього мало. Нещирість і лестощі Никон відчуває за версту.  У роботі він відповідальний, точний, не допускає помилок, добре відчуває себе в медицині, науці, журналістиці.

У стосунках він ревнивий і владний, вимагає, щоб дружина радилася з ним у всьому. 

Слабка ланка - занадто ощадливий. Він не любить витрачати гроші на дрібниці. 

Сергій

Ім'я Сергій - це римське родове ім'я, яке відносять до патриціанського роду Сергєєв. Значення імені Сергій - "високий" або "знатний", але це досить спірна версія.

Сергій добрий, але вразливий і образливий, легко знаходить спільну мову з людьми, важко переживає тривалу самотність, наділений відмінною уявою і у нього хороші творчі здібності. Часто у володаря імені хороший слух і він навіть може отримати гідне музичну освіту.

Сергій дуже непередбачуваний, життєві труднощі він вирішує самостійно, не покладаючись ні на кого, є сумлінним працівником, якого цінують як колеги, так і начальство. Він швидко і вправно налагодить будь-який трудовий процес, при цьому, не зачіпаючи інтересів інших.

Сергій відмінний господар будинку і турботливий чоловікі завжди сам ухвалює ключові рішення. Інколи страждає на самолюбство.

Фома

Фома - чоловіче російське ім'я, запозичене з грецької, сходить до сирійських "Томо" - "близнюк".

Фома неквапливий і мало говорить, він допитливий і тактовний. Буває обережний, але боягузом його не назвеш, має почуття гумору і завжди прагне до знань. 

Фома не прагне до лідерства, завжди доброзичливий і не йде на конфлікти, ніколи не буде сидіти без роботи, він завжди затребуваний і необхідний.

Фома поважає свободу і особистий простір дітей і намагається виховувати їх на особистому прикладі.

Жіночі іменини:

Маргарита

Ім'я Маргарита прийшло із Греції і перекладається як "перлина", "перли".

Маргарита з дитинства наділена лідерським характером і завжди в центрі уваги. Слухняною її назвати складно, вона вперта. У Маргарити своє бачення що їй робити.  Вона сувора, самостійна і прямолінійна.

Займаючи керівні посади, Маргарита схильна до авторитарного стилю управління. 

Сімейні стосунки Маргарити будуються важко. Її прямота часто ображає чоловіків і навіть відштовхує їх.

Негативна риса - Маргарита схильна до флірту і має любов до показної розкіші.

Анастасія

З грецької ім'я Анастасія означає "повернута до життя". Саме ім'я - це жіноча форма імені Анастас. Анастас перекладається як "Неділя".

Маленька Настя хороший і слухняна дитина, добра і довірлива. Завдяки уяві легко придумує собі заняття, хоча звичайно любить коли з нею грають. Трохи ледачкувата.

Анастасії можна дати таку характеристику як суперечлива, схильна до швидкої зміни настроїв і легкої нервозності, має відмінну інтуїцію і аналітичні здібності.

Анастасія сімейно-орієнтована людина. Любить чоловіків з яскраво вираженою мужністю. Вірна і турботлива дружина.

Анастасія дуже сентиментальна і довірлива, ідеальна жертва для різних шахраїв.

 Читайте також: Іменини 19 липня: яке ім'я дати дитині, і у кого День ангела

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Який сьогодні день
Наступна публікація