Кабмін оскаржив відновлення Насірова на посаді голови ДФС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Питанням наразі займається Міністерство юстиції.

Кабінет міністрів України оскаржив рішення про поновлення Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби.

Про це у середу, 9 січня, пише УНІАН з посиланням на прес-службу уряду.

У Кабміні уточнили, що цим питанням займається Міністерство юстиції.

Водночас у прес-службі Шостого апеляційного адміністративного суду повідомили, що до цього суду скарги ще не надійшли і перебувають в суді першої інстанції.

Нагадаємо, 11 грудня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним звільнення Романа Насірова з посади голови ДФС і поновив його, призначивши виплатити компенсацію за час вимушеного прогулу у розмірі 183 342 гривні 84 копійки. На початку 2018 року Кабмін вирішив звільнити очільника Державної фіскальної служби Насірова.

Як пояснили в суді, рішення про звільнення Насірова ґрунтувалось виключно на наявності в нього подвійного громадянства, що не вдалось довести.

Відео Відновленням Насірова на посаді голови ДФС суспільство вчергове пошили в дурні

Формально для звільнення Насірова з посади потрібне подання прем'єр-міністра, котрого не було, і суд за це вчепився. Юристи уряду не могли не знати, що дають Насірову прекрасний шанс відновитися в кріслі. Таким чином, суспільство пошили в дурні і не вперше. Суд замість правосуддя влаштовує формальні читання по сторінці на день, а Роман Насіров в телеефірах захоплено розповідає, як він керуватиме Україною, коли стане президентом.

Відновленням Насірова на посаді голови ДФС суспільство вчергове пошили в дурні

Залиште свій коментар

Вибір редакції