Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд відмовив Насірову у позові на мільйон проти лікаря

Посадовець намагався стягнути відшкодування за свідчення у суді.

Шевченківській районний суд Києва відмовив у повному обсязі поновленому на посаді голови ДФС Роману Насірову у позові проти лікаря, передає кореспондент ТСН.

Як відомо, Насіров намагався відсудити у кардіолога Максима Соколова мільйон гривень відшкодування за те, що свідчив у справі податківця у суді. Поновлений у посаді вважає, що ці дані щодо його стану здоров'я не можна було розголошувати без його згоди.

Нагадаємо, 11 грудня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним звільнення Романа Насірова з посади голови ДФС і поновив його, призначивши виплатити компенсацію за час вимушеного прогулу у розмірі 183 342 гривні 84 копійки. На початку 2018 року Кабмін вирішив звільнити очільника Державної фіскальної служби Насірова.

Як пояснили в суді, рішення про звільнення Насірова ґрунтувалось виключно на наявності в нього подвійного громадянства, що не вдалось довести.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Відео Відновленням Насірова на посаді голови ДФС суспільство вчергове пошили в дурні

Формально для звільнення Насірова з посади потрібне подання прем'єр-міністра, котрого не було, і суд за це вчепився. Юристи уряду не могли не знати, що дають Насірову прекрасний шанс відновитися в кріслі. Таким чином, суспільство пошили в дурні і не вперше. Суд замість правосуддя влаштовує формальні читання по сторінці на день, а Роман Насіров в телеефірах захоплено розповідає, як він керуватиме Україною, коли стане президентом.

Відновленням Насірова на посаді голови ДФС суспільство вчергове пошили в дурні

Залиште свій коментар

Вибір редакції