Кабмін спростив реєстрацію західних ліків в Україні

В уряді очікують, що спрощена реєстрація з часом приведе до зниження цін на ліки.

Кабінет міністрів України ухвалив постанову, яка спрощує державну реєстрацію ліків, зареєстрованих у США, ЄС, Японії, Австралії чи Канаді.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоров'я України.

Згідно із постановою, рішення про реєстрацію в Україні ліків, які доступні на Заході, мають ухвалювати не довше, ніж протягом десяти днів.

В уряді очікують, що спрощена реєстрація з часом приведе до зниження цін на ліки.

Нагадаємо, Верховна Рада 31 травня 2016 року ухвалила закон, що спрощує і скорочує процедуру реєстрації лікарських засобів, які виробляють і використовують у країнах із сильними регуляторними органами. 16 червня Петро Порошенко підписав цей закон. За його словами, підписання документа є надважливою подією, до якої країна йшла довгі роки, адже весь час окремі представники влади, бізнесу та монополісти ринку медичних препаратів намагалися вибудувати ті чи інші бар'єри.

В українських лікарнях немає сироватки від правця

Внаслідок кількаденного марафону, коли хворій дівчинці у Дніпрі, по всій країні шукали і доправляли необхідну сироватку, ми вийшли на серйозну проблему. Відсутність щеплень - головна причина тяжкого стану п'ятирічної Надії Савушкіної. І ось ще один штрих до цієї драми. В Україні купити рятівні ліки неможливо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: