Кабмін визначився з додатковим вихідним на Новий рік та Різдво

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На новорічні та різдвяні свята українці відпочиватимуть по чотири дні поспіль.

У Кабінеті міністрів ухвалили рішення рекомендувати компаніям, установам та організаціям зробити перенесення робочих днів задля збільшення вихідних на різдвяні свята.

Зокрема, пропонується перенести робочий понеділок, 6 січня 2020 року, на суботу, 11 січня 2020 року. Таким чином на Різдво в українців буде чотири вихідні поспіль - 4, 5, 6 та 7 січня. Про це за підсумками засідання уряду повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Зазначимо, що 7 січня Різдво Христове відзначають українські християни східного обряду. А ось ще один найближчий вихідний (державне свято) буде в середу, 25 грудня, коли Різдво святкуватимуть українські християни західного обряду.

Новий рік, 1 січня 2020 року, припадає на середу, посеред тижня. Це - державне свято, тому буде вихідним. Ще на початку 2019-го уряд Володимира Гройсмана затвердив перенесення робочих днів, робочими будуть дві суботи перед Новим роком - 21 та 28 грудня. Відповідно на новорічні свята українці також матимуть чотири вихідні - 29, 30, 31 грудня та 1 січня.

Відео Різдвяна Мекка: як у Львові святкують Різдво

З року в рік до Львова з’їжджаються тисячі туристів з України і з-за кордону . Подивитися на вертепи, послухати колядки і насолодитися неповторною атмосферою свята. Про особливості цьогорічного святкування – дивіться у сюжеті. 

Різдвяна Мекка: як у Львові святкують Різдво

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції