Керівника поліції Мелітополя відсторонили через події 9 травня

На міських правоохоронців чекає перевірка.

Керівника мелітопольської поліції Юрія Буланова відсторонили від виконання службових обов'язків. Йому закидають бездіяльність та укриття правопорушень під час заходів 9 травня, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Під час мітингів, організованих "Опозиційним блоком", у місті масово використовували заборонену символіку – георгіївські стрічки та червоні прапори, а мітингувальники вигукували антиукраїнські гасла та провокували сутички. Зупинити неподобства спробували ветерани АТО, проте їх виявилось надто мало. Поліція ж узяла так званий "безсмертний полк" у кільце, у бійки правоохоронці майже не втручались, а насамкінець відзвітували, що жодних порушень під час святкувань не було.

ВідеоКерівника Мелітопольської поліції відсторонили від виконання обов'язків через бездіяльність під час заходів 9 травня

Тепер на мелітопольський відділ поліції чекає перевірка, а чи повернеться на роботу відсторонений керівник – стане відомо вже за її підсумками.

Як повідомлялося, 9 травня в багатьох містах України відбулися сутички. У Дніпрі на підходах до пам'ятника Слави людей перевіряли металошукачами та вилучили кілька пістолетів, ножі та газові балончики. Однак ні це, ні велика кількість правоохоронців сутичкам не завадили – їх було кілька, проти АТОвців виступили спортсмени з однаковими помаранчевими наклейками на одязі, що супроводжували депутата від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула. Поліція не лише не перешкодила молодикам, але й не затримувала нікого – вони й далі продовжили ходу. Після цього мер Дніпра Борис Філатов заявив про закриття міського фінансування всіх "ветеранських організацій", а нардеп і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко констатував, що поліцейські були прихильними лише до однієї зі сторін конфлікту, діяли з порушеннями закону "Про поліцію", застосовуючи силу надміру і там, де це не було необхідно для охорони громадського порядку. 10 травня очільник МВС Арсен Аваков підписав наказ про звільнення з посад начальника управління поліції Дніпропетровської області генерала Ігоря Репешка, начальника міського управління поліції Дніпра полковника Андрія Бідила й відповідних заступників щодо забезпечення громадської безпеки, а голова Національної поліції України Сергій Князєв призначив новим керівником Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області Віталія Глуховерю. Проти нового керівника силовиків у соцмережах уже спалахнула гостра дискусія, однак мер міста Філатов назвав її шизофренією.

Залиште свій коментар