Кличко розповів, коли в Києві відкриють рух Шулявським мостом

Кличко розповів, коли в Києві відкриють рух Шулявським мостом

Фото: УНІАН

Мер Києва переконує, що все йде за планом.

Київський міський голова Віталій Кличко переконує, що робиться все, аби Шулявський шляхопровід відкрили до кінця грудня 2019 року.

Про це мер 2 жовтня написав на своїй сторінці у Facebook.

Кличко розповів, що зустрівся на будівельному майданчику з представниками підрядника і субпідрядника, головних фахівців зі зведення мосту. За його словами, зустріч виконувачами робіт влаштували для того, "щоб почути чітку відповідь на питання, що хвилює всіх киян: чи встигаємо ми здійснити необхідні роботи".

"Підкреслю, місто виконує свої зобов'язання перед підрядниками і вимагає дотримання термінів будівництва важливого інфраструктурного об'єкту столиці. Тому, наприкінці грудня, як і планували, рух транспорту через міст має бути відкритий", – зазначив Кличко.

Він також додав, що субпідряники теж зацікавлені в у якнайшвидшому виконанні робіт. Для цього, за його словами, з Нідерландів прибув "мегадомкрат". - багатофункціональні модульні платформи, що рухаються в заданих напрямках і підіймають вантажі до двох тисяч тонн на висоту 20 метрів.

"Словом, ми сьогодні робимо все, щоб терміни будівництва Шулявського шляхопроводу були дотримані і щоб рух мостом відкрити вчасно - в кінці грудня цього року", – підсумував міський голова.

.

Друзі! Сьогодні перевірив, що відбувається на будівництві Шулявського шляхопроводу. Останнім часом багато спекуляцій щодо цього будівництва; лунають сумніви в тому, що міст будується; дехто стверджує, що шляхопровід, нібито, не зведуть вчасно. Тому зібрав на будівельному майданчику представників підрядника і субпідрядника, головних фахівців зі зведення мосту. - Щоб почути чітку відповідь на питання, що хвилює всіх киян: чи встигаємо ми здійснити необхідні роботи, щоб наприкінці грудня новим мостом вже рухався транспорт. Підкреслю, місто виконує свої зобов'язання перед підрядниками і вимагає дотримання термінів будівництва важливого інфраструктурного об'єкту столиці. Тому, наприкінці грудня, як і планували, рух транспорту через міст має бути відкритий. Голова ради директорів компанії "Укрбуд" зазначив, що будівництво подібного мосту за такий нетривалий час відбувається в Україні вперше. Сьогодні на Шулявці тривають підготовчі роботи до встановлення конструкції мосту на тимчасові опори. Підрядники запевнили, що на початку листопада конструкція вже буде встановлена. А в кінці грудня планують відкрити рух автотранспорту новим мостом. На сьогодні зібрали три прогони з металоконструкцій. Два з них вже встановлені на тимчасові опори там, де і будуть стояти. Третій прогін - над проспектом Перемоги - планують встановити на тимчасові опори 11-13 жовтня, тобто в наступні вихідні. На час монтажу третього прогону рух транспорту проспектом Перемоги перекриватимуть. Також паралельно тривають роботи з облаштування підпірної стіни з боку заводу “Більшовик”. Її довжина - близько 90 метрів, висота – майже 8 метрів. Представник субпідрядника, генеральний менеджер голандсько-української компанії “Маммут-Україна” запевнив, що компанія зацікавлена у якнайшвидшому виконанні робіт, у яких задіяна її техніка. Нагадаю, для ефективності і темпів роботи на будівництво мосту до Києва з Нідерландів прибув "мегадомкрат". - Багатофункціональні модульні платформи, що рухаються в заданих напрямках і підіймають вантажі до двох тисяч тонн на висоту 20 метрів. Також на шляхопроводі, вперше в Україні, працюватиме гігантський монтажний кран. Словом, ми сьогодні робимо все, щоб терміни будівництва Шулявського шляхопроводу були дотримані і щоб рух мостом відкрити вчасно - в кінці грудня цього року. Я перепрошую у киян за незручності, пов"язані з масштабним будівництвом. І закликаю не підхоплювати ту неправдиву і маніпулятивну інформацію, що сьогодні розповсюджують деякі "знавці" у сфері будівництва мостів і всього на світі.

Опубліковано Кличко - мер Середа, 2 жовтня 2019 р.

Раніше, Антимонопольний комітет України оштрафував дві компанії "Укрбуду" на загальну суму в 112 млн грн через змову під час тендеру на виконання реконструкції Шулявського шляхопроводу.

Нагадаємо, Шулявський міст обвалився 27 лютого 2017 року. Реконструкцію запланували на листопад 2018 року, але строки перенесли на 2019 рік.

Вартість реконструкції Шулявського шляхопроводу у Києві зросла ще на 117 мільйонів гривень

Вартість реконструкції Шулявського шляхопроводу у Києві зросла ще на 117 мільйонів гривень

Повʼязані теми:

Наступна публікація