Клюєву не вистачає у Кабміні свіжої крові

Клюєву не вистачає у Кабміні свіжої крові

Клюєв вручив посвідчення молодим працівникам Мінекономрозвитку / Фото: Прес-служба Кабінету міністрів

Уряд запрошує до роботи молодих талановитих фахівців.

Уряд активніше залучатиме до своєї роботи талановитих молодих спеціалістів.

Про це під час вручення посвідчень молодим працівникам Мінекономрозвитку заявив перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв.

"Якщо у молодих людей є прагнення багато і добре працювати, є прагнення досягти успіху, то це треба тільки вітати і стимулювати", - сказав Андрій Клюєв.

Перший віце-прем'єр-міністр привітав молодих спеціалістів з тим, що вони пройшли складний конкурс та працюватимуть в міністерстві.

Клюєв побажав новим працівникам міністерства, аби вони завжди досягали поставлених цілей, зробили гарну кар'єру та щоб набуті знання та праця приносили користь Україні.

"Керівництво країни вважає, що за молоддю, за вами - наше майбутнє. Ми зараз серйозно займаємося підготовкою нових кадрів. У нас не вистачає молодих енергійних людей і це перший крок", - наголосив він та додав, що зі свого боку надаватиме новим працівникам всіляку підтримку.

Андрій Клюєв вручив молодим спеціалістам посвідчення працівника міністерства. Перший віце-прем'єр-міністр повідомив, що започатковану практику буде продовжено і наступного року, розглядається також можливість залучення молодих кадрів і до Секретаріату Кабінету міністрів.

У прес-службі Кабміну наголосили, що у цьому році за дорученням Клюєва започатковано програму співпраці з провідними вищими навчальними закладами щодо залучення перспективних, талановитих випускників для роботи в державних органах виконавчої влади.

З цією метою Мінекономрозвитку звернулося до ректорів 9 провідних вузів, які готують фахівців в галузі економіки, з проханням сприяти відбору кращих випускників магістратури, які володіють іноземною мовою та закінчили навчання з відзнакою.

За результатами конкурсного відбору випускників 2011 року та співбесід з керівництвом міністерства, 15 молодих людей, які виявили бажання працювати у відомстві, були запрошені до роботи у Мінекономрозвитку.

Читайте також:

Клюєв намалював Україні райдужні перспективи на найближчі 10 років

Клюєв відповість за тепло в домівках українців

Бродському стало соромно перед Клюєвим за свою фігуру

Повʼязані теми:

Наступна публікація