Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коболєв заявив про відсутність конфлікту з Гройсманом

Голова правління "Нафтогазу" вважає, що розбіжностей не так вже й багато.

Голова правління НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв заявив, що в нього немає особистого конфлікту з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Про це він розповів під час інтерв'ю РБК-Україна.

Коболєв вважає, що всі розбіжності які є – це лише різні погляди на деякі ключові питання.

Я не вважаю, що їх дуже багато, по-перше. По-друге, розбіжності між менеджментом і акціонером - це взагалі не новина в будь-якій країні світу. Це робоча ситуація. Я б, звичайно, хотів, щоб акціонер погоджувався з нашою позицією", - сказав голова правління "Нафтогазу".

Він зазначив, що одне з основних протиріч пов'язане з проведенням анбандлінга.

"Те, що ми не можемо домовитися про ключове питання - проведення анбандлінга - цьому самому анбандлінгу дійсно заважає. Це один з головних моментів нашої дискусії з акціонером. Друга тема, по якій ми дискутуємо - спецзобов'язання "Нафтогазу" (ПСО)", - додав Коболєв.

Нагадаємо, глава уряду Володимир Гройсман вирішив не подовжувати контракту з Андрієм Коболєвим, який очолював "Нафтогаз" останні 5 років. І вже оголосив новий конкурс на цю посаду. Одна з головних причин, як пояснив Гройсман - те, що чинний керівник "Нафтогазу" отримував учетверо вищу зарплату, ніж на аналогічній посаді в європейських країнах.

Сам Коболєв заявив, що зарплата йому більше "не цікава", а його мета – завершити процес в Стокгольмі, "зняти гроші з "Газпрому" і забезпечити транзит газу територією України після 2019-го року. Однак, наглядова рада "Нафтогазу" не тільки не збирається міняти Коболєва, а навпаки - запропонувала Гройсману підняти йому виплати як мінімум до 10 мільйонів гривень щомісяця.

Відео Бажання Гройсмана зменшити зарплати керівництву "Нафтогазу" загрожує міжнародним скандалом

Глава уряду вирішив не подовжувати контракту з Андрієм Коболєвим, який очолював "Нафтогаз" останні 5 років. І вже оголосив новий конкурс на цю посаду. Одна з головних причин, як пояснив Гройсман - те, що чинний керівник "Нафтогазу" отримував учетверо вищу зарплату, ніж на аналогічній посаді в європейських країнах. Наглядова рада "Нафтогазу" не тільки не збирається міняти Коболєва, а навпаки - запропонувала Гройсману підняти йому виплати як мінімум до 10 мільйонів гривень щомісяця.

Бажання Гройсмана зменшити зарплати керівництву "Нафтогазу" загрожує міжнародним скандалом

Залиште свій коментар

Вибір редакції