Суд посадив Коханівського під домашній арест

Коханівский себе винним не вважає

Через організацію та участь у погромах двох відділень російських банків та офісу компанії "СКМ" у Києві керівника батальйону "ОУН" Миколу Коханівського посадили під домашній арест. 

Суд частково задовільнив клопотання прокуратури і присудив частковий домашній арешт - з 20-ї до 6-ї ранку на два місяці.

Суд тривав п'ять годин. Прокуратура вимагала цілодобовий арешт. Коханівский себе винним не вважає. Каже, що все зробив вірно, тож подаватиме апеляцію.

"Рішення абсолютно несправедливе. Я не є людиною, хто буде ховатися, втікати з цієї країни. Я її захищаю і погромлюючи московські банки, офіс сепаратиста Рината Ахметова, я захищав свою країну, а не вчиняв якісь хуліганські дії. Тим більше, у мене є репутація, я не буду ухилятись від судових засідань і відвідувань слідчого. Тому що я не вважаю себе винним. Я вважаю винним у тому, що відбувається - державу Україну, але держава Україна вважає навпаки. Вважає припустими воювати з Москвою і вести в цей же час бізнес з Москвою. Вважає припустими надавати території окупованими і республіки так званими "ДНР" і "ЛНР", але в той же час головний серпратист країни спокійно перебуває в Києві, веде бізнес, збагачується на крові українських патріотів", - заявив Коханівський.

Нагадаємо, 20 лютого у день вшанування героїв Небесної сотні радикально налаштовані активісти спочатку прийшли під стіни Адміністрації президента, а потім вирушили центром столиці трощити вікна в офісах тих компаній, які, на їхню думку, фінансують бойовиків на Донбасі.

Першим був офіс компанії СКМ мільярдера Ріната Ахметова. А дорогою до "Сбербанку Росії" біля станції метро "Арсенальна" розтрощили ще й відділення російського "Альфа банку" на Хрещатику. І якщо офіс Ахметова та "Сбербанку" охороняли українські правоохоронці, то в "Альфа банк" активісти зайшли без перешкод та громили все, що попадалося під руку.

Залиште свій коментар

Наступна публікація