Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський розповів, чому з "1+1" зняли "Шустер Live"

Бізнесмен зазначив, що він не знімав з ефіру шоу.

Український бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що генеральний директор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко був проти співпраці із Савіком Шустером, бо "це співпраця закінчиться на третьому тижні".

В інтерв'ю виданню "Лівий берег" він розповів, що був укладений тимчасовий контракт, який втрачає чинність у разі, якщо не буде підписано основний.

"Все відбувалося в умовах цейтноту. Зустріч відбулася 1-го вересня, а 4-го був запланований ефір. Зустріч була несподіваною. Обговорення почалося 30-го серпня, 1 вересня ми зустрілися, 4-го - ефір. Тому наш перший контракт справді був, як ви сказали, передконтрактом. У ньому було два пункти, які обговорювалися до кінця жовтня, потім повинен був бути підписаний основний контракт", - заявив бізнесмен.

Коломойський зазначив, що він не знімав з ефіру шоу.

"Як висловився Ткаченко, в програмі відбувалося банальне розгойдування човна. Під час укладення контракту, йшлося про 100% об'єктивності: у запрошенні гостей, роботі соціологічної служби, людей, які тиснуть на кнопки. Але те, що побачив я і фахівці "1+1" у першій програмі, йшло в розріз із зобов'язаннями, які взяв на себе пан Шустер. Об'єктивності не було ні в чому, звичайне мочилово. Ляшко мочив Порошенка, а альтернативну точку зору в студії ніхто не представляв. Але, дозвольте, існують журналістські стандарти: балансу думок і т. д. Це було схоже на розп'яття. Ми обговорили з Ткаченком і він, як і ряд інших людей, підтвердив мої сумніви. У другій програмі сумніви викликала робота соціологічної служби", - пояснює він.

"Питання з соціологічною службою ми теж попередньо обговорили. Потім висловили наші побоювання пану Єлизарову і пану Шустеру. Розмовляти довелося, в основному, з Єлизаровим, Шустер особливо участі не брав. Так от він сказав, що вони працюють десять років із цією соціологічною службою і до неї ніколи питань не виникало. Я ж запропонував звернути увагу на те, що проблеми трапляються і в більш поважних соціологічних панелях. Також вимогою була охайність: у програмах, які виходять в ефір, не повинні "стригти купони" і запрошувати гостей за гроші", - говорить бізнесмен.

За його словами, перед третьою передачею був "кричущий факт".

"Там складний контракт. Я ще не прийняв рішення, чи адвокати будуть над цим працювати, але гроші вони нам (сторона Шустера, - ред.) поки не повернули. Вони повернули частину суми, яка офіційно проходила", - каже Коломойський.

Бізнесмен пояснив, що офіційні гроші пройшли із "1+1" на рахунок "3S". Неофіційні - відправила компанія, яка співпрацює з "1+1" і купує для неї програми і матеріали. Вони були відправлені за контрактом такої ж самої їхньої компанії.

"Цю частину грошей нам не повернули. У нас є офіційний контракт, є юрист. Я спокійний. Ми ці гроші повернемо, сподіваюся, не доводячи до суду. Це не те, що "ліві" гроші готівкою з кишені в кишеню передавалися. Ні, все офіційно, все за контрактом. Правда, платежі проходили поза українським фінансовим полем. Савік - громадянин Італії", - зазначив він.

Коломойський уточнив, що тема програми, яка не вийшла в ефір, була пов'язана з виборами мера.

"І ніяких дзвінків з Банкової мені не надходило. Навпаки, я зателефонував пану Ложкіну і запитав: "Ну що, запаслися попкорном вже"? Він: "так". Я: "А валідолом? Ну, так викидайте і те, і інше - передачі не буде", - розповів Коломойський.

За його словами, рішення про зняття Шустера з ефіру було за Олександром Ткаченком.

"Я був в курсі цього рішення. Мені ніхто не дзвонив і не погрожував. Але це (зняття Шустера з ефіру, - ред.) не впливає на наші відносини (з Банковою, - ред.) щодо "плюсів": я весь час відчуваю тиск. Відчувають його журналісти "плюсів", - підсумував Коломойський.

Нагадаємо, що 25 вересня програма Шустер Live не вийшла в ефір каналу "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції