Компанія "Небесна Криниця" - за розвиток футболу

В кінці року, Федерація футболу міста Києва спільно з Асоціацією ветеранів футболу підводять підсумки футбольного року.

Компанія "Небесна Криниця" традиційно виступає партнером заходу і сприяє розвитку цього виду спорту.

За підсумками року, головна команда столиці "Динамо" стала чемпіоном країни, завоювала Кубок України і вийшла в плей-офф Ліги чемпіонів, а Федерація успішно організувала і провела понад 40 різних турнірів, в тому числі присвячених пам'яті видатних футболістів.

Саме цим подіям була присвячена урочиста частина вечора "Зірки футболу 2015". Організатори та партнери відзначили та нагородили кращі футбольні команди столиці і поділилися планами на майбутнє. Особливої уваги удостоїлися знамениті ветерани київського футболу, які не один рік приносили славу "Динамо" і продовжують служити улюбленій справі.

"Нам приємно, що разом з легендами футболу ми вже третій рік поспіль розвиваємо спорт в бізнес середовищі" висловила слова подяки, Євгенія Кривонос, директор з розвитку компанії "Небесна Криниця".

"Щорічно компанія "Небесна Криниця" запрошує корпоративні команди міжнародних і українських компаній на футбольний турнір "Небесна Криниця CUP", де колеги по роботі стають членами однієї футбольної команди і змагаються за право зіграти зі знаменитими футболістами "Динамо". Саме завдяки тандему спорту і бізнесу, футбол проникає в життя компаній." - розповідає Євгенія Кривонос.

На завершення вечора, Віктор Хлус, подякував всіх партнерів і спонсорів завдяки яким футбол в Україні щороку виходить на новий рівень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: