Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Крисіну облили паркан соком і "оголосили в розшук"

Активісти пікетують дім звинуваченого у вбивстві чоловіка

Кілька десятків учасників "Автомайдану" та представників інших громадських організацій приїхали під будинок Юрія Крисіна, якого звинувачують у вбивстві В'ячеслава Веремія в лютому 2014 року.

Як повідомляє "Громадське", учасники акції вимагають, щоб Крисін "не ховався від правосуддя і з'являвся на судові засідання". Вони залили паркан будинку томатним соком, імітуючи кров, обклеїли наліпками "Розшук. Юрій Крисін "Шрек". Активісти вигукують "Крисіна на нари". А з колонок увімкнули пісню Михайла Круга "Золотые купола".

До учасників акції ніхто не вийшов. До місце подій хтось викликав поліцію. 

Як відомо, 22 грудня 2017 року Шевченківський райсуд Києва засудив Юрія Крисіна до 4 років позбавлення волі умовно за причетність до вбивства журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія. Крисіна вважають організатором молодиків, які за гроші переслідували й били "майданівців" на початку 2014 року.  

На це рішення подали апеляцію – скарги прокурора та потерпілих на вирок Крисіну мали розглядати об 11:00 1 березня.

26 лютого активісти та добровольці прийшли у дитяче відділення Інституту серця у Києві, де, як з'ясувалось, перебуває Крисін.

Там співучасника убивства Веремія облили зеленкою.

Активісти вважають, що Крисін ліг у лікарню, щоб уникнути участі в апеляційному розгляді.

Міністерство охорони здоров'я закликало керівництво Інституту серця пояснити, чому Крисін перебуває у дитячому відділенні Інституту.

Розгляд скарг прокурора та потерпілих на вирок Крисіну перенесли на 19 березня.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції