Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Крисін не прийшов до суду: послався на стан здоров'я

Раніше його виявили в дитячому відділенні Інституту серця.

Підозрюваний у причетності до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія Юрій Крисін не з'явився на засідання суду за станом здоров'я.

Про це повідомив у Facebook народний депутат Мустафа Найєм.

"За логікою речей, обстеження не є достатньою підставою для неявки на засідання суду. Якщо у Крисіна не виявиться важке захворювання, суд може ухвалити рішення про примусове доправлення до суду", - написав Найєм.

ВідеоВатажка "тітушок" Крисіна активісти навідали у лікарні із зеленкою та траурними стрічками

Щуряча отрута, апельсини з траурними стрічками, повітряні кульки та зеленка. Священик, активісти, учасники АТО та журналісти прийшли із подарунками провідати у лікарні Юрія Крисіна. Відвідувачі передали йому гостинці та облили обличчя зеленкою. У ніч на 19 лютого 2014 року Крисін був учасником збройного нападу на журналіста В'ячеслава Веремія. Камери відеоспостереження зафіксували, як саме Крисін добивав кийком пораненого.

Ватажка "тітушок" Крисіна активісти навідали у лікарні із зеленкою та траурними стрічками

22 грудня минулого року Шевченківський районний суд столиці виніс вирок у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія під час подій Євромайдану. Обвинуваченого Юрія Крисіна визнали винним, засудили до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки і відпустили. Вердикт судді Олега Линника обурив людей. Він пояснив своє рішення тим, що не може "вийти за межі висунутого обвинувачення". "У звинуваченні було лише хуліганство і легкі тілесні", - повідомив він.

Генпрокуратура подала апеляцію на вирок суду щодо умовного терміну для Юрія Крсіна.

26 лютого активісти, учасники АТО на Донбасі відвідали в Інституті серця Юрія Крисіна, який перебував на обстеженні в дитячому відділенні. Йому принесли в лікарню отруту, кульки, мандарини, а також облили зеленкою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції