Кривдники Розинської зірвали їй весілля з Мельниченком

Дата публікації
Перегляди
6022
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кривдники Розинської зірвали їй весілля з Мельниченком

Злочинці зірвали Розинській весілля / Фото: Gazeta.ua

Через побиття телеведучій довелося перенести свій найщасливіший день.

Злочинці, які жорстоко побили Наталю Розинську, ще й зіпсували телеведучій весілля. У травні вона мала одружитися з екс-майором Держохорони Миколою Мельниченко.

В ексклюзивному інтерв'ю ТСН.Особливе обоє зізналися, що весілля запланували ще у лютому, але тепер через побиття Наталці довелося свій найщасливіший день перенести.

"Є тільки моя пропозиція, яку я зробив Наталочці 14 лютого в Парижі. Я запропонував їй стати моєю дружиною. Вона погодилась", - розповів Мельниченко.

"Ми планували в травні місяці зробити весілля. Взяти офіційний шлюб в Сполучених Штатах Америки. Я сподіваюсь, коли вона одужає, вона зможе прилетіти", - повідомив колишній охоронець Кучми.

"Я хочу білу сукню, поблизу океану, щоб розвивалася", - поділилась мріями сама Розинська.

Нагадаємо, Розинська опинилася в лікарні після нападу, який двоє невідомих чоловіків скоїли на неї в під'їзді її будинку в Києві.

Як розповіла постраждала, її побили, коли ввечері 16 травня вона вийшла переставити машину. За нею зайшли двоє людей, і, не встигла вона повернутися, отримала перший удар кулаком в обличчя. "А далі я вже все... я не пам'ятаю… Кричала дуже сильно", - зізналася Розинська.

Наступна публікація