Лист "від Порошенка" фальшивка - Фейгін

Листа передав консул України, заявив адвокат

Лист від президента України Петра Порошенка, завдяки якому Савченко погодилась припинити сухе голодування, виявився фальшивим.

Про це повідомив адвокат Савченко.

За його словами, цей лист йому передав генеральний консул України в Ростові-на-Дону.

"Протягом сьогоднішнього ранку генконсульство України і я стали об'єктом вельми безпардонної спецоперації. Щоб дискредитувати Надію у зв'язку із закінченням її сухого голодування, було передано підроблений лист президента України для Наді. Вчора ввечері Генерального консула України в Ростові-на-Дону Віталія Москаленка надійшов дзвінок з Адміністрації Президента України з проханням надати мій номер для передачі листа від Порошенка П. А. Надії Савченко. Зазначена особа надіслала мені листа, що я і передав Надії сьогодні", - написав адвокат.

Також фейгін переконаний, що "Кремль зайнятий дискредитацією, як самої Савченко та її адвокатів, так держорганів України. Замість того, щоб вирішити питання про обмін спецслужби грають життям Савченко, вводячи в оману і Генерального консула України, і прес-службу Президента України, і мене".

 

Вынужден срочно сообщить о следующем. В течение сегодняшнего утра генконсульство Украины и я стали объектом весьма беспа...

Опубліковано Марком Фейгиним 10 березень 2016 р.

"Раніше Савченко передавали прохання припинити голодування від усіх, хто її підтримує. Серед цих людей, крім іншого, був і Петро Олексійович Порошенко. Надія припинила голодування, почувши про ту міру підтримки, яка надається їй у всьому світі. Досить часто у нас з адвокатом Полозовим просять підтвердження про втручання ФСБ вунашу діяльність. Так ось воно", - заявив Фейгін.

На запитання журналістів ТСН консул розповів, що побачив цей лист сьогодні вперше і не розуміє, як могла виникнути така ситуація.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: