Луценко заявив, що банда "Мультика" контролювала міську владу у Миколаєві

За словами генпрокурора, знешкодження банди ще не завершено.

Члени банди "Мультика" впливали на прийняття рішеннь міською владою Миколаєва і фактично мер міста був лише видимою частиною влади.

Про це генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив під час робочої поїздки в Миколаїв, передають НикВести.

ВідеоКримінальному авторитету "Мультику" у Маріуполі обиратимуть запобіжний захід

"В місті практично було двовладдя, коли офіційно мер був лише видимою частиною влади. Інші питання приймалися замість нього під серйозним впливом кримінальних структур", - сказав він.

Луценко зазначив, що йому все одно, "які партії, який бізнес і які засоби масової інформації" співпрацювали з бандою. За його словами, відповісти за співпрацю з угрупованням повинні всі.

Генпрокурор додав, що операція із знешкодження банди закінчиться тоді, коли будуть знешкоджені її представники в органах державної влади і місцевого самоврядування у Миколаївській області та інших регіонах.

Нагадаємо, у Миколаївській області затримали членів небезпечної банди на чолі з її лідером "Мультиком", яких підозрюють у скоєнні низки злочинів. Затримано 5 осіб, в тому числі - лідер стійкої злочинної організації Михайло Титов, відомий у кримінальному середовищі як "Мультик".

Затримані підозрюються у створенні злочинної організації, яка впродовж 2008 - 2017 років займалася погрозами вбивством, позбавленням волі людей, рекетом, рейдерством, автовикраданнями, привласненням майна та державних коштів.

Члени ОЗГ встановили контроль за діяльністю політичних партій та вплив на прийняття рішень посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування, підтримували стійке ієрархічне об'єднання в місцях позбавлення волі Миколаївської області.

Залиште свій коментар