Машину головного свободівця Рівного спалили "коктейлем Молотова"

Дата публікації
Перегляди
3058
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У центрі Рівного невідомі спалили автомобіль керівника міської організації "Свободи", депутата міськради Олексія Бучинського.

У центрі Рівного біля офісу ВО "Свобода" на проспекті Миру невідомі жбурнули пляшку із запалювальною сумішшю (так званий "коктейль Молотова") в автомобіль керівника міської організації "Свободи", депутата міськради Олексія Бучинського.

Як повідомили в прес-службі "Свободи", інцидент стався ввечері 10 листопада. Автомобіль згорів.

В об'єднанні цей інцидент пов'язують з позицією "Свободи" у Рівненській міській та обласній радах. Зокрема, зазначили в прес-службі, свободівці нещодавно розкрили земельну оборудку, в якій замішана влада області, непрозорі тендерні закупівлі продуктів для дитячих садків, незаконне функціонування гральних закладів тощо.

"Сьогодні Рівне перетворилося у своєрідне Палермо, де мафія разом з чиновниками безкарно грабує мешканців, а всіх, хто протестує, намагаються залякати", - заявив керівник Рівненської обласної організації ВО "Свобода", депутат Рівненської обласної ради Олег Осуховський.

Він додав, що сумнівається, що винні у спаленні автомобіля його колеги будуть знайдені, "бо такий нахабний бандитизм неможливий без потурання найвищого владного керівництва".

Читайте також:

У центрі Харкова в джип з депутатом кинули коктейль Молотова

Фаріон знов взялась за дитсадки: "Свобода" роздасть дітям агітки

У Дніпродзержинську побили депутата з криками "На тобі, гаде!"

Свободівці урочисто спалили вирваний у комуністів прапор

У Рівному підпалили авто керівника місцевого осередку об'єднання "Свобода"

У Рівному підпалили авто керівника місцевого осередку об'єднання "Свобода"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3058
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація