Масове отруєння на Львівщині могли спричинити домашні продукти

Дата публікації
Перегляди
1401
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Масове отруєння на Львівщині могли спричинити домашні продукти

На весіллі отруїлися 26 дорослих мешканців Львівщини та 5 дітей

Фахівці кажуть про швидке псування харчів улітку та непевність домашніх яєць.

З-за столу, за котрим весілля відзначали близько 130 чоловік, до лікарні потрапили 26 дорослих і 5 дітей. Молодят серед них не було, йдеться в сюжеті ТСН.

Вночі після застілля людей до інфекційної лікарні звозили "швидкі". Симптоми, за словами медиків, є типовими для отруєння.

"Особи поступили з явищами гострої кишкової інфекції, де переважали симптоми нудоти, блювоти, розрідженого сільця, підвищеної температури тіла. Всі хворі середньої важкості", - розповіла завідувач відділення Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Софія Кащевська.

Наймолодшому потерпілому всього 2 роки. Прокуратура за фактом отруєння вирішили порушити кримінальну справу.

Читайте також: Після весілля на Львівщині до лікарні відвезли два десятки людей

"Це аномальне явище, воно повинно отримувати відповідну принципову правову оцінку і покарання винних осіб", - вважає прокурор Львова Андрій Стасів.

"Літо, висока температура, жара, що приводить до псування продуктів, швидкого поширення інфекцій, що не повинно знімати відповідальності з тих осіб, які організовують такі заходи", - додав він.

Санепідеміологи ще не ставновили точної причини захворювання. Останнє подібне отруєння на весіллі відбулося в одному із районів Львівщини зовсім недавно – на початку серпня постраждали 43 людини. З початку місяця це вже 5-те масове отруєння у регіоні.

Причиною попередніх був, серед іншого, сальмонельоз, виявлений у курячих яйцях, що їх використовували для приготування домашнього майонезу. За словами медиків та слідчих, дуже часто причиною весільних отруєнь є саме домашні продукти.

26 дорослих і 5 дітей отруїлися на весіллі у Львові

26 дорослих і 5 дітей отруїлися на весіллі у Львові

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1401
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація