Мажор-убивця трьох жінок втретє не з'явився в суді

Дата публікації
Перегляди
2936
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мажор-убивця трьох жінок втретє не з'явився в суді

Убивця трьох жінок знову не з'явився в суді / Фото: gbgalsgallery.com

Причина неявки - проблеми з дванадцятипалою кишкою.

21 березня у залі засідання Запорізького апеляційного суду в черговий раз зібралися судді прокурор і журналісти. Сам же Дмитро Рудь, який збив на іномарці трьох жінок, вже втретє не прийшов на слухання своєї справи.

Як і в попередні два рази причина неявки - хвороба. У нього були проблеми з дванадцятипалої кишкою, і він лікується амбулаторно, пише "Комсомольская правда в Украине".

Нагадаємо, Хортицький районний суд в грудні 2011 року засудив Рудя до 5 років позбавлення волі за те що він на смерть збив трьох пішоходів. Після цього вироку в Апеляційний суд надійшли два документи: один від адвокатів, другий від прокурорів. Захисники підсудного просили скасувати вирок і направити справу на новий судовий розгляд, а правоохоронці навпаки наполягали на посилення міри покарання до 7 років.

21 березня на адресу суду надійшла телеграма: "Прошу вас розгляд перенести на іншу дату, у зв'язку з тим, що я перебуваю у відпустці, а мій підзахисний Рудь продовжує хворіти". Документ прийшов від адвоката Рудя, - зачитала телеграму суддя.

Крім того, працівникам суду прийшла ще одна телефонограма із Центральної міської лікарні Новомосковська, де лікується Дмитро Рудь. Медики повідомили, що їм не приходь запит з суду, в якому працівники суду просили дати інформацію, чому і наскільки серйозно хворий підсудний. А запит суд відправив ще 14 березня. Виходить, тижня не вистачило, щоб лист дійшов до Дніпропетровської області.

Через те, що головні дійові особи слухання не прийшли, засідання перенесли на 3 квітня, як раз до цього часу у адвоката Дмитра Рудя повинна закінчитися відпустка. А що стосується запиту в лікарню, то його мають відправити факсом.

Син прокурора збив трьох жінок у Дніпропетровську

Син прокурора збив трьох жінок у Дніпропетровську

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2936
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація