Мажора, який убив трьох жінок, примусово приведуть до суду

Дата публікації
Перегляди
2910
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мажора, який убив трьох жінок, примусово приведуть до суду

Рудь продовжує ігнорувати засідання суду / Фото: gbgalsgallery.com

Рудь не надав суду жодних документів, які підтверджують його хворобу.

Апеляційний суд Запорізької області ухвалив рішення про примусове приведення до суду сина екс-прокурора Жовтневого району Дніпропетровська Дмитра Рудя, що збив на смерть трьох жінок у 2010 році.

У вівторок колегія Запорізького обласного апеляційного суду вкотре не змогла розпочати розгляд апеляцій у справі Рудя через те, що підсудний не з'явився на засідання.

Його адвокат зазначив, що "напередодні суду підзахисний звернувся до одного з медзакладів Дніпропетровська, і нині, можливо, йому роблять операцію".

Проте прокурор Микола Наливайко зазначив, що за весь час відсутності на судових процесах підсудного той "не надав суду жодних документів, які підтверджують його хворобу та місце перебування".

У зв'язку з цим колегія апеляційного суду Запорізької області ухвалила рішення зобов'язати прокуратуру Дніпропетровська забезпечити явку підсудного приведенням, призначивши нове засідання на 10 квітня.

Як повідомлялося, апеляційний суд Запорізької області з 15 лютого розглядає апеляцію у справі Рудя, який у жовтні 2010 року збив джипом трьох жінок, які переходили у встановленому місці проїжджу частину Набережної.

У червні 2011 року Хортицький районний суд звільнив Рудя з-під варти під заставу в 17 тис. грн. Прокуратура Запорізької області звернулася до апеляційного суду регіону з позовом про посилення йому вироку до семи років позбавлення волі.

На засідання регіонального апеляційного суду 29 лютого Рудь не прийшов. Його адвокат заявив, що "підзахисний захворів".

Син прокурора збив трьох жінок у Дніпропетровську

Син прокурора збив трьох жінок у Дніпропетровську

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2910
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація