Медики не радять купатися у Києві, жоден пляж ще не відкрито

Дата публікації
Перегляди
1406
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Медики не радять купатися у Києві, жоден пляж ще не відкрито

Лікарі поки не радять купатися в Києві / Фото: topicnews.net

Чиновники запевняють, що вже 15 травня деякі пляжі буде відкрито.

Купальний сезон у Києві планують відкрити 15 травня, проте жоден столичний пляж ще не отримав паспорта від СЕС. За словами лікарів, різні інфекції кияни чіпляють на так званих диких пляжах, які не контролюються санепідслужбами.

"Там можна підчепити багато інфекцій, які розносять гризуни і комахи, особливо якщо на території не прибирають сміття. Так що краще купатися на офіційних пляжах і в зонах відпочинку", - розповіли "Комсомольській правді в Україні" лікарі-інфекціоністи.

За словами першого заступника гендиректора КП "Плесо" Хвічі Мепарішвілі, розпорядження про початок робіт підписали пізно, тому доводиться поспішати, щоб все зробити вчасно. За його словами, на сьогодні жоден столичний пляж паспорта від СЕС не отримав, тобто купатися там поки не можна.

"Хоча можу вас запевнити, що всі вони практично готові (в Києві 11 офіційних пляжів міського значення, де є вода і туалети, а також 18 зон відпочинку - ред.). Там встановили все необхідне, дно почистили, сміття прибрали, гризунів і комах потравили...  Думаю, що з 15 травня на деякі пляжі вже можна буде ходити", - зазначив Мепарішвілі.

Він додав, що рятувальники чергуватимуть як на офіційних пляжах, так і в зонах відпочинку.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1406
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація