Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Міс Земля" Анастасія Кривохижа просить допомогти притулкові для тварин

Красуня сподівається, що українці стануть добрішими до чотирилапих.

Великі, малі, породисті, безпородні – покинуті, котрі хочуть, щоб їх почухали. "Міс Земля" Анастасія Кривохижа провідує мешканців притулку для тварин і просить усіх долучитися до їх порятунку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У господині пані Галини зібрано до 300 собак і до 200 котів. Наприкінці тижня стало відомо, що купити їжу її вихованцям уже немає за що. Чотири роки від створення ентузіасти існували на її кошти та пожертви, але грошей перераховують усе менше, а тварин стає більше. "Телефонний дзвінок: заберіть, будь ласка, тому що пристрелю, вивезу в ліс. Як можна було викинути таке диво, скажіть мені", - проводять волонтери екскурсію сиротинцем для чотирилапих.

ВідеоДопомога чотирилапим. Міс Україна Анастасія Кривохижа звернулася до ТСН

Доки одна міс скандалить за корону, інша узялась рятувати тварин. Анастасія Кривохижа, яку обрали на конкурсі Міс Україна, щоб представляла нашу країну на Філіпінах у конкурсі Міс Земля, звернулася по допомогу до ТСН. Каже, у притулку в селі Фасова, на Київщині, тваринам нема чого їсти. Громадська організація "Зооцентр "Ковчег". Керівник - Онопрієнко Галина Федорівна Рахунок "Приватбанк": 26006053140241ЄДРПОУ МФО 321842Картка Приватбанк 5168 7456 0025 5530 Телефон 067 504 52 79

Допомога чотирилапим. Міс Україна Анастасія Кривохижа звернулася до ТСН

Настя, яка багато працює за кордоном, зітхає – там, як правило, тварин беруть з притулку, породистих купують мало. В Україні ж навпаки. Кіт Бобі щасливчик: він їде в родину з Дніпра. "Забирають когось, і що коїться з рештою, котрі розуміють, що вони залишаються", - кажуть доглядальники. Сама "міс Земля" також не проти забрати когось додому, але мешкає в батьків, у котрих уже є кіт і собака. "Доцю, ти, звісно, їдь, але будь ласка, повернися в тій кількості, в якій ти поїхала", - переповіла вона настанову батьків.

Найменше шансів знайти нових господарів у вовчиці – таких сміливців мало. Соні підкинули тримісячною, тож у природі вона просто не виживе. Галина благає допомогти хоча б зробити для неї більший вольєр. "Так, вона нагодована, але стіни для вовка ви не уявляєте, що це таке", - пояснює жінка.

Фотогалерея Відповідальне ставлення - ключ до вирішення проблеми безпритульних тварин (5 фото)

У притулку будуть раді будь-якій допомозі. "Якщо ви переймаєтеся, що гроші йдуть не на потреби тварин, ви завжди можете купити продукти", - кажуть там. Настя бере на руки кішку з одним оком – і вірить у те, що її заберуть якнайшвидше, бо її обіймала сама "міс Земля".

Громадська організація "ЗООЦЕНТР "КОВЧЕГ"". Керівник - Онопрієнко Галина Федорівна. Рахунок "Приватбанк": 26006053140241. ЄДРПОУ МФО 321842. Картка Приватбанк 5168 7456 0025 5530. Телефон 067 504 52 79

Притулок для тварин "Бест френдс"

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції