Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Муженко обговорить у НАТО питання надання зброї Україні

Муженко також планує розповісти під час засідання Військового комітету НАТО про ситуацію на Донбасі

Начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко буде обговорювати із новопризначеним командувачем Об'єднаними силами НАТО в Європі Куртом Скапарротті питання постачання зброї в Україну, пише УНІАН.

За його словами, зустріч із Скапарротті запланована на четвер, 19 березня.

"Ми обов'язково будемо обговорювати питання надання зброї Україні - в яких обсягах та яке озброєння може бути нам надано найближчим часом та у перспективі", - заявив Муженко.

Окрім того, начальник Генштабу наголосив, що мова йтиме про постачання Україні озброєння, "починаючи із засобів розвідки, закінчуючи протитанковим озброєнням, включаючи радарні системи, засоби РЕБ (радіоелектронної боротьби), засоби зв'язку і ряд інших".

При цьому, під час засідання Військового комітету НАТО, Муженко планує також розповісти про ситуацію на Донбасі.

"Ми хочемо розуміння тієї небезпеки, яка сьогодні існує для України і, відповідно, розуміння необхідності підтримати Україну в такий тяжкий для неї час", - сказав він.

Нагадаємо, секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що поставки "Укроборонпрому" летальної зброї для військових в зону АТО недостатні для протистояння агресору. За словами Турчинова, ситуація ускладнюється ще й тим, що "питання військово-технічної співпраці з нашими західними партнерами, зокрема, в питаннях надання летальної зброї, досі не вирішуються".

"Сьогодні всі поставки летальної зброї забезпечує український оборонпром, але для ефективної протидії агресору цього недостатньо", - сказав Турчинов, додавши, що добре озброєна українська армія є важливим фактором для забезпечення безпеки Європи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції