МЗС вимагає незалежного обстеження Сенцова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна вимагає від РФ допустити до українського режисера міжнародних та українських лікарів.

Міністерство закордонних справ України направило ноту до РФ з вимогою допустити українських та міжнародних лікарів до українського режисера Олега Сенцова.

Про це повідомила речниця МЗС України Мар'яна Беца у Twitter.

"Як важко читати листа Олега Сенцова... Стан критичний. Вимагаємо від РФ допустити українського консула та лікарів. Вимагаємо його звільнення", - написала вона.

Беца додала, що у п'ятницю, 5 жовтня, міністерство надіслало чергову ноту російській стороні з вимогою допустити українських та міжнародних лікарів до Сенцова для незалежного обстеження.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

5 жовтня Сенцов повідомив, що припинить голодування від суботи, 6 жовтня. Він голодував майже 5 місяців. Адвокат режисера Дмитро Дінзе заявив, що український політв’язень припинив голодування, адже з нього погрожували "зробити овоч" і обіцяли примусове годування.

ВідеоРосійські тюремники заявили, що Олег Сенцов припинив голодування у колонії

Олег Сенцов припинив голодування - про це заявили у Росії уповноваженій Верховної Ради з прав людини. Людмила Денісова каже - це означає, що український режисер у критичному стані. Вона вимагає, аби до Сенцова пустили українських або європейських лікарів, які допомогли б йому вийти з голодування. І нагадала - про те, що стан здоров'я українця задовільний, у Росії заявили, не надавши жодних доказів. 

Російські тюремники заявили, що Олег Сенцов припинив голодування у колонії

Залиште свій коментар

Вибір редакції