На Донеччині не заповнена чверть вакансій поліцейських – Аброськін

На роботу готові прийняти 2,6 тисячі правоохоронців.

У Донецькій області гостро стоїть питання із заповненням вакансій поліцейських. Там нині не вистачає близько 2,6 тисячі правоохоронців, тобто недоукомплектування становить 25%.

Про це у Facebook повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

"Наприкінці травня закінчують своє навчання ті молоді лейтенанти, яких три роки тому ГУМВС України в Донецькій області направило для навчання у вищі спеціальні навчальні заклади для підготовки кадрів нашого регіону. Здавалося б, саме для цих 129 молодих людей має стати справою честі повернутися на Донеччину і захистити своїх земляків від свавілля і беззаконня. Стати на варті миру в регіоні нарівні з такими ж випускниками профільних вузів – військовими ВСУ і бійцями Нацгвардії, які, на відміну від них, не є вихідцями Донецького краю. Але ж ні... До мене почали надходити звернення від моїх колег-начальників інших областей про зміну місць служб цих випускників. Друзі мої, а хто ж буде служити тут?", – зазначив Аброськін.

Головний поліцейський Донеччини обіцяє забезпечити нових фахівців житлом.

"Сьогодні провів нараду з керівниками підрозділів поліції області, обговорили програму наставництва, розроблену для входження молодих лейтенантів-випускників на посаду напередодні їхнього прибуття зі спеціальних навчальних закладів. У багатьох з них батьки і домівки – на неокупованій території. Для тих же, хто потребує житла, ми готові надати гуртожиток. Я не буду переконувати служити в нашій області. Це справа честі служити у себе вдома захищати своїх земляків і свою землю", – наголосив Аброськін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: