На головній ялинці України дітям подарували гуманітарну допомогу

Дата публікації
Перегляди
3808
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На головній ялинці України дітям подарували гуманітарну допомогу

Організатори не знають, як на свято до сиріт потрапили заможні родини

"Сумку самаритянина" зазвичай дарують бідним дітям та сиротам не тільки в Україні, а й у Африці, Східній Європі та Середній Азії.

На головній ялинці України дітям роздавали гуманітарну допомогу з-за кордону. На на організаторів свята поскаржилася мама двох дітей у своєму блозі.

Як повідомляє ТСН, у такий подарунковий набір входить, як правило, іграшка, канцелярські набори, зубна щітка, мило, блокнот, тощо.

Цей подарунок у світі більше відомий як "сумка самаритянина" та призначений для сиріт та дітей із бідних сімей. Окрім українських дітей, такі презенти на Різдво отримують загалом країни Африки, Східної Європи та Середньої Азії.

Міжнародна благодійна організація, яка надсилає набори, суворо контролює, кому вони дістаються.

Відтак інтернет-скандал, який розгорівся в українському інтернеті, приголомшив і доброчинців, що вже багато років поспіль опікуються бідними дітьми країн третього світу.

Благодійники намагаються усвідомити, як саме безкоштовні запрошення на свято змогли отримати цілком благонадійні родини.

Дивіться: Фантастичні новорічні ялинки з усього світу

Організатори свята телефоном запевнили, що на свято до палацу "Україна" того дня приходили саме малозабезпечені діти - за безкоштовними запрошеннями. Як могли потрапити туди заможні родини, у дитячому фонді не знають.

Обурена авторка блогу давати коментарі ТСН не погодилася, а свій фоторепортаж з інтернету видалила, фактично, знявши тим самим претензії до організаторів.

У Палаці "Україна" не коментують звинувачення в інтернеті та серйозно подумують про те, щоб взагалі відмовитись від подібних благодійних запрошень на головну ялинку країни знедолених дітей.

Читайте також:

Азаров виділив бідним африканцям мільйон гривень

Українці мріють знайти "під ялинкою" комп'ютер чи смартфон

Чиновникам заборонили приймати в подарунок ручки за 50 копійок

Найграндіозніші новорічні шоу 2012 з усього світу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
3808
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація