Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині горе-батько заборгував дитині понад 800 тис. грн аліментів

Місцева влада оприлюднила перелік злісних неплатників аліментів.

Армію батьків на Львівщині, які не сплачують аліментів, очолив чоловік, який заборгував своїй дитині понад 800 тисяч гривень, розповів начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

Він зазначив, що львівською юстицією було складено реєстр з 50 злісних неплатників аліментів в області на чолі з горе-татусем, який заборгував своїй дитині за останні два роки 818 тисяч гривень.

"Він не працює, не має жодного майна. Суд вже заборонив йому виїзд за кордон та оголосив у розшук. Дитина вже повнолітня. Але він все одно повинен їй виплатити ці кошти," - каже Жукровський. 

Друге місце посідає батько, який винен дитині 382 тисячі гривень. А ось на останньому чоловік із боргом у 70 тисяч.

Прикро, але є в цьому переліку дві мами, які покинули своїх дітей та ще й вважають, що нічого їм не винні.

За словами чиновника, минулого року до правоохороних органів було подано 845 подань про притягнення боржників до відповідальності. Однак відкрито лише 170 кримінальних справ та є лише два вироки. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні збираються посилити покарання для неплатників аліментів. Бо в країні сьогодні є близько півмільйона дітей, яким батьки не виплачують грошей понад шість місяців поспіль. 

ВідеоЖінка вже три роки не може змусити колишнього чоловіка платити аліменти на сина

Залиште свій коментар

Вибір редакції