На Миколаївщині син фермера вбив селянина через гнилі помідори

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Миколаївщині син фермера вбив селянина через гнилі помідори

Фото: ТСН

В обох сторін свої версії події.

На Миколаївщині фермер посварився із селянином, який просив у нього овочі безкоштовно. На захист фермера став його син. Він завдав селянину смертельного удару, від якого той вже не опам'ятався. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

47-річний Павло приїхав до фермера Миколи Муренка, в якого домовився взяти неліквідні овочі. Микола стверджує, що Павло був нетверезим і йому нібито не сподобалися помідори, які віддавав безкоштовно. Хотів нарвати собі з грядок, але отримав відмову. 

"Що, не можна з десяток відер? Я: Паша, не можна. Почав на мене лізти: "Я тебе заріжу", – розповідає Муренко.

"Він бере ніж і до дяді Колі. Ми давай розбороняти", – каже свідок бійки Володимир Савицький.

Потім, кажуть, Павло поїхав до бару, знову випив і викликав сина фермера на розбірки.  Коли той приїхав – першим кинувся на нього. Але у тестя загиблого своя правда. Каже - це фермер прислав свого сина до бару і саме той почав бійку. Незважаючи навіть на дружину Павла, яка встала між ними.

На Миколаївщині син фермера вбив селянина через помідори

На Миколаївщині син фермера вбив селянина через помідори

"Ваня, не чіпай його, я тебе благаю, я стану на коліна". "Мені твої коліна не потрібні, відійди в бік". Каже: "Не встигла і кроку зробити – різкий удар нижче вуха і все, він трупом впав", – каже тесть загиблого Володимир Самофалов. 

"Ваня бачив, що той хотів його вдарити, відвернувся, і з правої – в якості захисту – вдарив його в скулу", – каже свідок Юлія Іноземцева.

Коли Павло впав, син фермера намагався його відкачати. Утім, Павло помер миттєво. Люди в селі шоковані такою безглуздою смертю. "Через якісь гнилі помідори таке сталося", – каже мешканка села Валентина Баран. 

У селі підозрюють, що кривдник Павла залишиться непокараним. Адже у поліції вже, попри свідчення очевидців, кажуть - чоловіка не били, а просто відштовхнули.

"23-річний хлопець відштовхнув чоловіка, той впав на землю та перестав подавати ознаки життя. Тіло направлено на судмедекспертизу, після якої буде встановлена остаточна причина смерті", – каже пресофіцер ГУ НП в Миколаївській області  Антоніна Лашта. 

Місцеві кажуть – це не перша бійка, з якої сина фермера завжди виходить непокараним.

Нині чоловіка затримали. Йому інкримінують нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Дружина та діти Павла готуються до похорону.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація