Окупований Донбас може залишитися без питної води - розвідка

Це може статися у разі припинення роботи насосів для відкачування води.

Українська розвідка повідомила про загрозу припинення постачання питної води на більшу частину окупованого Донбасу, через дії бойовиків.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України щодо чергових фактів знищення інфраструктури та промислових об'єктів на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Як зазначає українська розвідка, було встановлено чергові факти знищення інфраструктури та промислових об'єктів на тимчасово окупованих територіях Донбасу, що у т.ч. може призвести до різкого погіршення екологічної обстановки в регіоні.

"У разі припинення роботи насосів для відкачування води на зазначеному об'єкті, можливе обвалення русла водогону "Сіверський Донець - Донбас", що, своєю чергою, призведе до припинення постачання питної води на більшу частину Донецької області, її забруднення ртутною породою та затоплення прилеглих до підприємства селищ Ртутний, Мічурине та Бессарабка", - йдеться у повідомленні.

6 травня ц.р. військовослужбовцями 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК ЗС РФ розпочато демонтаж та вивезення на металобрухт обладнання "Шахти 2-бис" колишнього Микитівського ртутного комбінату (не працює з 1990 року, на теперішній час знаходиться у режимі "сухої консервації").

Крім того, відомо, що 7 травня ц.р. військовослужбовцями 6 окремого мотострілецького полку (Стаханов) 2 АК ЗС РФ розпочато розрізання та вивезення на металобрухт металевих конструкцій ВАТ "Теплогірський завод гідрообладнання".

Нагадаємо, на окупованому Донбасі підвищили бойову готовність "морської піхоти". На окупованій території Донбасу були проведені навчання "морської піхоти ДНР" спільно із російськими підрозділами морської піхоти ЗС РФ. Навчання проходили між населеними пунктами Безіменне та Самсоново. До навчань бойовики також залучили і маломірне судно, 4 одиниці БМП – 2 та установку РЛС контролю та стрільби "Зоопарк – 1".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: