Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Подібне реаліті, з такою великою кількістю учасників, вперше з'явиться на екранах українських телеглядачів.

26 березня о 20.00 на телеканалі "ТЕТ" стартує нове реаліті "100 в 1" - українська адаптація популярного голландського формату "Get The F *ck Out Of My House". Виробництвом проекту займається "1+1 Продакшн".

За умовами проекту, 100 учасників, представників різних соціальних груп, переконань і матеріального статусу, заселяються в невеликий заміський будинок (близько 100 м кв), призначений для комфортного проживання сім'ї з чотирьох осіб - двох дорослих і двох дітей. Там їм доведеться боротися за грошовий приз протягом шести тижнів. Учасникам дозволяється взяти з собою одну коробку речей, а все інше - їжу, ліжко, особистий простір - їм доведеться відвойовувати у суперників, заробляти в конкурсах або купувати за гроші із загального призового фонду в розмірі 3 мільйонів гривень. За результатами випробувань і загального голосування, учасники будуть вибувати з проекту до тих пір, поки не визначиться переможець, якому дістанеться залишок загального призового фонду.

Генеральний продюсер телеканалу "ТЕТ" Вікторія Шульженко зазначає, що подібне реаліті з такою великою кількістю учасників вперше з'явиться на екранах українських телеглядачів.

"В Україні давно не було проектів в цьому жанрі. Ми сподіваємося заново відкрити цей формат для українського глядача, а багато молодих українців зможуть побачити його вперше. "100 в 1" - не тільки дуже масштабний, але і технологічно складний проект. Знімати 100 людей протягом 42-х днів 24 години на добу - це важка праця. У цьому шоу немає можливості зробити другий дубль, ми не можемо змусити учасників радіти чи сумувати. Цей проект став справжнім викликом як для телеканалу "ТЕТ", так і для "1+1 Продакшн", який пустився з нами у цю подорож. Обираючи формат для адаптації, ми очікували побачити розважальне шоу, але в процесі виробництва виявили глибокий сенс, побачили в ньому наше суспільство в усіх негативних і позитивних проявах", - сказала Вікторія Шульженко.

Ведучою проекту "100 в 1" стане Ольга Цибульська. Реаліті виходитиме в ефірі щодня о 20.00. Прем'єрний випуск можна буде побачити на телеканалі "ТЕТ" вже 26 березня.

Довідка

Формат "Get The F *ck Out Of My House" був створений в Голландії в 2016 році. Після успішного старту проект набув популярності не тільки в Європі, але і за океаном. З високими рейтингами стартувала адаптація проекту в Бразилії, де вже йде робота над другим сезоном. Крім того, проект виходив в Німеччині, а в Великобританії готується власна адаптація.

Також проект можна буде переглянути на онлайн-платформі 1+1 video. Це власний VOD-сервіс, який об'єднує весь контент, що був показаний в ефірі телеканалів групи, й дає змогу дивитись улюблені серіали та шоу на будь-якому пристрої в будь-який час.

Залиште свій коментар

Вибір редакції