Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загиблий разом з двома напарниками займався незаконним видобутком вапняку.

За межами села Гарячківки Крижопільського району під час самовільного проникнення в штольню закритого кар'єру з видобутку блоків вапнякової породи під завал потрапила одна людина. Про це повідомляє прес-служба ДСНС Вінниччини.

Повідомлення про завал надійшло 26 квітня о 15:10. У штольні кар'єру група з трьох осіб займалась вирощуванням грибів у мішках та несанкціоновано проводила видобуток вапнякових блоків. У результаті самовільного видобутку на відстані 420 метрів у глиб штольні, стався обвал породи між верхнім та нижнім ярусом, загальною вагою близько 30 тонн. Під завалом опинився 50-річний чоловік та каменерізна машина з видобування вапнякових блоків. Двоє інших осіб встигли відбігти від місця обвалу.

На місце події одразу прибула група надзвичайників та почали роботи, але через те, що на іншій частині породи між ярусами утворилися тріщини на площі близько 100-150 кв. м та утворилася загроза подальшого обвалу, роботи тимчасово припинили.

27 квітня до місця події прибуло ще два відділення надзвичайників – з Кропивницького та Кривого Рогу. Витягти тіло з-під завалу вдалось о 23:30.

Залиште свій коментар

Вибір редакції