На Волині 46-річний ветеран АТО скоїв самогубство

На Волині 46-річний ветеран АТО скоїв самогубство

Причини трагедії невідомі.

У Волинській області в селі Вітоніж пішов із життя учасник бойових дій на Сході України та ветеран АТО 1975 року народження. Чоловік вкоротив собі віку.

Про це йдеться на сторінці ГО "Рука допомоги".

"Надійшла дуже сумна звістка, у с. Вітоніж учасник бойових дій Олексій Малоголовець вкоротив собі віку. Дуже боляче, що такі молоді хлопці не можуть справитись з емоціями та ось так вирішують свої проблеми, а ще більш боляче, що нікому не хвилює як живуть, чим живуть наші захисники! Світла та вічна пам’ять! Спочивай з миром!!! Рідним та близьким щирі співчуття!", – йдеться в публікації у Facebook.

Місцеве видання "Район.Рожище" пише, що 46-річний Олексій Малоголовець боронив Україну в 2014 році. Службу проходив поблизу Лисичанська у Луганській області.

Місцеве ЗМІ повідомляє, що тіло чоловіка виявили 29 травня, але припускають, що він вчинив самогубство кілька днів раніше. 

Тіло чоловіка наразі відправили на судово-медичну експертизу. Триває слідство для встановлення всіх обставин смерті ветерана АТО. Точні причини трагедії невідомі.

Прощання з АТОвцем відбудеться в селі Вітоніж 30 травня о 14:00.

Як повідомлялося, боронячи власну землю, українці дістають не лише фізичні рани. Інколи мозок не може відпустити травму і руйнує мирне життя. Як розпізнати й вилікувати посттравматичний стресовий розлад, читайте тут.

Спецпроєкт "Таємний біль": як розпізнати і вилікувати посттравматичний стресовий розлад

Спецпроєкт "Таємний біль": як розпізнати і вилікувати посттравматичний стресовий розлад
Наступна публікація