Під час першого рейсу прикордонники оформили понад 90 пасажирів.

У Волинській області із Ковеля до польського Холма вирушив у перший офіційний рейс міжнародний рейковий автобус.

Про це повідомили у прес-центрі Держприкордонслужби України.

"Сьогодні (12 червня – прим.ред.) в міжнародному залізничному пункті пропуску "Ягодин" відбулось оформлення пасажирів першого рейсу рейкового автобуса "Ковель-Ягодин-Холм".

За даними прикордонників, до Польщі вирушили 92 пасажири рейкового автобуса, який може вмістити загалом 187 пасажирів.

Як зазначається, для оформлення пасажирів було задіяно необхідну кількість нарядів, що дало змогу максимально швидко перетнути кордон.

"Пасажирів рейкового автобуса на кінцевій станції у Холмі чекає зручна пересадка на такі міста, як Варшава, Люблін, Замосць, Жешув. Тобто подорожувальники зможуть дістатись без будь-яких проблем в усі куточки Польщі", - наголосили у ДПСУ.

Згідно з даними "Укрзалізниці", рейковий автобус до Польщі щоденно вирушатиме з Ковеля через Ягодин та Дорогуськ об 11:53 та прибуватиме до Холма о 13:41. У зворотному напрямку він виїжджатиме о 14:51 та прибуватиме до Ковеля о 18:40. Вартість квитка на потяг становить 203,24 грн.

Нагадаємо, це вже другий денний поїзд до Польщі. У грудні 2016 року для покращення сервісу для пасажирів у міжнародному сполученні "Укрзалізниця" запустила швидкісний поїзд сполученням Київ – Львів – Перемишль, який нині користується великим попитом.

Завдяки спільним зусиллям українських і польських залізничників квитки до Перемишля з середини червня вже можна буде купити онлайн. У планах "Укрзалізниці" – продовжити розвивати міжнародні сполучення не тільки з Польщею, а й з іншими країнами Європи, особливо в контексті запровадження безвізового режиму.

Залиште свій коментар