Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Яворівському полігоні склали бойові іспити "боги війни"

Військові навчаються, аби стати офіцерами та повернутися в АТО.

На Львівщині завершується навчання лейтенантів української армії. З військових на фронті обрали кандидатів на офіцерський ступінь і відправили їх на відповідні курси в тил, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На навчання з'їхалися люди різного віку, професій та освіти. Більшість із них про військову кар'єру ще кілька років тому й не думали – були юристами, бізнесменами, залізничниками, менеджерами тощо. Тепер вони вчаться керувати боєм і діями підлеглих, взаємодіяти з іншими командирами і підрозділами тощо. Бойові стрільби артилеристи проводили із САУ "Гвоздика", які відведені від лінії розмежування в АТО. Однак бійці переконані, що їхні послуги ще знадобляться. "У будь-який час можемо прийти при потребі і допомогти нашим основним силам захисту", - переконують "боги війни".

Відео На Яворівському полігоні набирають людей і виховують з них командирів

Окрім них, іспити складають піхотинці. Військові мають не лише практичні вправи, але й вчать теорію, пишуть контрольні роботи. Поза тим міркують, якими будуть командирами для підлеглих. Мріють бути гарними офіцерами – прикладом солдатам не так словом, як ділом. Визнають, що інколи доведеться бути жорсткими та вимогливими, але найголовніше – зберігати людяність і дбати про справедливість. Усі планують повертатися на фронт, де в офіцерах є потреба. "Командирів первиннної ланки не вистчає. Це, як правило, військовослужбовці, які мають досвід та можуть самі навчити", - каже керівник навчального відділу Національної академії сухопутних військ Валентин Зіркевич.

Одначасно з цим на Одещині з воїнів АТО виховують майбутніх офіцерів української армії. Солдати, які пройшли справжні бої, вимушені ставати курсантами та вчитися правильно тримати в руках автомат. Особливістю перепідготовки є те, що жоден із вояків не покаже на камеру своє обличчя і не назветься справжнім іменем, бо на полігоні тренуються майбутні розвідники – десантники та спецпризначенці. Вони мають уміти все: стріляти з кулеметів, гранатометів, снайперських гвинтівок, пересуватися на бойових машинах і гвинтокрилах, діяти поодинці та в команді, швидко оцінювати ситуацію та віддавати чіткі та правильні накази.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції