На Житомирщині дівчина стрибнула з моста у річку через кохання

На Житомирщині дівчина стрибнула з моста у річку через кохання

Рятівники виловили з холодної річки дівчину, яка стрибнула з моста

Навколо самогубці зібрався галасливий натовп, який привернув увагу рятівників, що були неподалік.

У неділю, 8 квітня у місті Новоград-Волинський, намагаючись покінчити життя самогубством, у річку Случ стрибнула 16-річна дівчина.

Не допустили трагедії працівники міської комунальної рятувальної служби на воді, які врятували підлітка та передали медикам швидкої допомоги, інформує ТУ МНС у Житомирській області.

Школярка на цей крок пішла свідомо через нещасливе кохання. Випадкова перехожа – літня жінка спробувала дівчину відмовити від трагічного вчинку. Молода людина, яка готувалася до стрибка, привернула увагу близько 30 очевидців. Галасливий натовп зацікавив рятувальників, які знаходились на відстані 100-150 м від місця події.

Коли дівчина стрибнула, один із них, не розмірковуючи, кинувся у рятувальному жилеті в холодну річку, щоб наздогнати дитину. Другий рятувальник одразу спустив на воду човен.

Самогубцю врятували одяг – "дута" куртка, яка тримала її на воді, та чоловіки, які на човні доставили потерпілу на берег, відігріли у приміщенні станції та передали до рук медиків. Дівчина госпіталізована до міської лікарні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація