Поховали голову скандальної сільської ради під Києвом

Дата публікації
Перегляди
3940
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поховали голову скандальної сільської ради під Києвом

Сільський голова Василь Перегінець помер на роботі

У міліції заявили, що голова помер від хвороби серця, однак дружина покійного ніколи не чула від чоловіка скарг на серце.

У селі Софіївська Борщагівка, під Києвом, поховали очільника місцевої сільської ради, повідомляє ТСН.

Василь Перегінець помер напередодні у неділю, 8 квітня, в робочому кабінеті. Причина смерті – зупинка серця. Міліція не розглядає версій про вбивство чи отруєння. Проте місцеві жителі шепочуться, що чоловікові допомогли відправитися на той світ.

Марія Михайленко, місцева жителька - "Депутати і Перегінець у четвер посварилися, потім ще вранці лаялися. А з приводу? Ми ж туди не ходимо – ми не знаємо", - розповіли місцеві жительки.

Місцеві бабусі, головні акумулятори чуток, розповіли, що одна з версій – голову отруїли: "А потім, кажуть, позвали його на каву, він випив каву і погано йому зробилося".

Софіївська Борщагівка вже рік у центрі скандалу. Торік приміщення сільради вночі захопили місцеві депутати та кремезні молодики. Скинули обраного голову та забрали печатку. У крісло керманича посадили, тепер уже нині покійного Василя Перегінця. У селі подейкують, що за владний переворот обіцяли розрахуватися землею.

Тим не менш міліція кримінальної справи не порушує, бо немає підстав.

"Він помер від ішемічної хвороби серця. Трапилася зупинка серця", - запевнив речник київської обласної міліції Микола Жукович.

Дружина покійного ніколи не чула від чоловіка скарг на серце. Підвищений тиск був, камінці в нирках нещодавно видалили, а у день смерті він почувався добре.

Нагадаємо, два тижні тому біля будинку відстороненого голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради Юрія Денисенка сталася стрілянина.

Кілери, яких донині не затримали, стріляли, нібито, в сусіда-банкіра. Не виняток, що намагалися вбити екс-голову сільради - тепер слідчі відпрацьовуватимуть цю версію.

У селі Софіївська Борщагівка поховали очільника місцевої сільської ради

У селі Софіївська Борщагівка поховали очільника місцевої сільської ради

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3940
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація