На Житомирщині сусід урятував із полум'я чотирьох дітей

Чоловік серед ночі вчасно помітив заграву.

У Житомирській області чоловік урятував життя чотирьом дітям, які міцно спали в охопленій вогнем хаті. Він криками розбудив малюків і витяг їх через вікно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я очі відкрив, дивлюся – заграву вже в мене через вікно видно", - пригадує Валерій Стоянович. Він зненацька прокинувся о 1:00 ночі, визирнув у вікно і побачив, що горить сусідська хата. Чоловік знав, що там можуть бути діти, тому хутко помчав до будинку. "Уже шифер почав стріляти – я прикрився піджаком і побіг", - розповів чоловік.

ВідеоНа Житомирщині чоловік врятував чотирьох дітей з будинку, що палав

У вікно сусід побачив, що діти сплять, вибив шибку і почав їх кликати. Першою прокинулася 10-річна Руслана, котра і розбудила трьох своїх братів. "Я почала Вову кидати через вікно, потом Віталік виліз, потім сама вилізла, потім Діма", - каже дівчинка. За лічені хвилини приїхали пожежники, які швидко загасили вогонь та пояснили, що якби сусід не витяг дітей з охопленого полум'ям будинку – вони могли б задихнутися. "Не знаю, чи ми дітей змогли б урятувати, бо задимлення по всій хаті було", - зізнався командир відділення Олександр Дубина.

Мати під час пожежі була в сусідньому селі. Вона твердить, що дітей самих залишила ненадовго, виховує їх сама, бо чоловік помер чотири роки тому. "Страшно. Пережила не одне горе. Це мені наука, я їх залишила ненадовго, але…", - каже Тетяна Косач.

Фотогалерея Рятувальники приборкали велику пожежу у заповіднику на Житомирщині (10 фото)

Після пожежі жити в будинку неможливо, тому багатодітну родину прихистили родичі. Односельці кажуть, що погорільців у біді не кинуть і до холодів встигнуть накрити дах. Будівельними матеріалами обіцяє допомогти сільрада, але все інше родині доведеться відновлювати самотужки, а в хаті вигоріло геть усе – і техніка, і меблі, і одяг.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар