На Житомирщині з виправного центру втекли двоє ув’язнених

На Житомирщині з виправного центру втекли двоє ув’язнених

Фото: pixabay.com

Один із втікачів був засуджений за розбій, а інший - за завдання тілесних ушкоджень.

У Бердичеві Житомирської області втекли двоє ув’язнених, які відбували покарання у виправному центрі.

Про це з посиланням на поліцію пише "РІО-Бердичів".

"У зв’язку із самовільним залишенням меж ДУ "Бердичівський виправний центр (№ 108)" розшукується засуджений Моргошії Манучара, 02.02.1987 року народження, уродженець та мешканець м. Цаленджиха вул. Хобелія, 5, Грузія, в Україні без постійного місця проживання та реєстрації, громадянин Грузії, неодружений, раніше не судимий. Прикмети: зріст 175 см, волосся русяве, очі карі", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, інший утікач раніше неодноразово був засудженим.

"Розшукується засуджений Карпець Анатолій Петрович, 10.09.1968 року народження, уродженець та мешканець м. Житомир. Раніше неодноразово судимий. Прикмети: зріст 187 см., волосся сиве, очі карі. Особливі прикмети: татуювання: на шиї "хрест", на грудях зліва "дракон", на лівій руці "церква", - додали правоохоронці.

Фото: РІО-Бердичів

Своєю чергою у прес-службі Житомирської поліції уточнили, що Моргошії Манучара сидів за розбій, а Анатолій Карпець - за умисні тілесні ушкодження. Втекли вони з різних місць, Карпець перебував якраз на виконанні громадських робіт. 

Нагадаємо, 17 липня в Одесі троє ув'язнених втекли з Південної виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області, проломивши стіну овочесховища. Двоє з утікачів були засуджені за пограбування, а ще один - за "Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо малолітньої особи".

Через декілька днів правоохоронцям вдалося затримати усіх втікачів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація