Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ оголосило про підозру судді Вищого адмінсуду через декларацію

Детективи встановлюють факти недекларування іншого майна.

Детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили одному із суддей Вищого адміністративного суду про підозру через завідомо недостовірні відомості в електронній декларації.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАБУ.

"За версією слідства, суддя ВАСУ вніс завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 та 2016 роки. Йдеться про об’єкти нерухомості (2 квартири у центрі Києва), власниками яких є члени родини підозрюваного і які, відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції», мали бути відображені служителем Феміди в його щорічних деклараціях", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці вважають, що такі дії є навмисними, а суддя хотів спеціально приховати від внутрішніх органів свій майновий стан і наявність нерухомого майна у рідних. За версією НАБУ, він також прагнув отримати службове житло у Києві як працівник судових органів.

Зазначається, що правоохоронці намагаються встановити факти недекларування суддею інших видів рухомого та нерухомого майна.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро України затримали на хабарі голову одного з міських судів Донецької області, а також адвоката, який виконував роль посередника. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції